Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Z Flip4 İnceleme

Samsung Galaxy Z Flip4 İnceleme

0
Samsung Galaxy Z Flip4 İnceleme

Samsung’un katlanabilir amiral gemisi telefonları diyebileceğimiz bu 2 yeni telefon, serinin daha evvelki modelleriyle atılan tasarım temelini koruyor.

Snapdragon’un yeni jenerasyon işlemcilerinden 8 Gen 1 ile birlikte gelen Galaxy Z Flip4, geçtiğimiz yılki Z Flip3 modelinin genel sınırlarının korunduğu bir aygıt. Yani tasarım açısından radikal değişimler olmasa da performans açısından geliştirmelerin yapıldığını söylememiz daha gerçek olur. Bilhassa de art tarafta bulunan 50 MP’lik kamera ile birlikte bu durum kendisini kamera performansında da hissettirebiliyor.

Cüzden üzere katlanabilen gövde yapısı, serinin daha evvelki modellerinde de olduğu hibi Galaxy ZFlip 4’e taşıma kolaylığı sağlıyor. Ayrıyeten kapalı durumda gördüğünüz, akıllı saatleri andıran minik ekran üzerinden art kameralar ile selfie çekme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Pekala Samsung Galaxy ZFlip4, özellikleri ve tecrübesine yakından bakınca almaya değecek bir telefon mu? Bu ve merak ettiğinizi düşündüğümüz tüm problemlerinizin yanıtı görüntüde, âlâ seyirler!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz