Ana Sayfa Donanım Seagate’ten 24GB’lık IronWolf Pro!

Seagate’ten 24GB’lık IronWolf Pro!

0
Seagate’ten 24GB’lık IronWolf Pro!

Depolama tahlilleri konusunda tanınmış bir marka olan Seagate Technology, küçük ve orta ölçekli işletmeler ile kurumsal firmaları hedefleyen IronWolf Pro sabit disklerini piyasaya sürdü. Bu yeni sabit disk, bilhassa ağa bağlı depolama (NAS) sistemleri için daima bir performans sunmak üzere tasarlandı.

NAS üniteleri, merkezi bir data merkezi fonksiyonu görerek birden fazla kullanıcı ve aygıt için kolay evrak paylaşımı ve yedekleme imkanı sağlar. Fakat bu depolama merkezleri, talepkar iş yüklerini yönetebilmek ve emniyetli bir performans sağlayabilmek için özel donanımlara gereksinim duyar; IronWolf Pro 24TB bu gereksinimi karşılayacak halde tasarlandı.

Seagate AgileArray teknolojisi ile donatılmış olan bu sabit disk, çoklu disk sistemlerinde üstün performans sunmak için optimize edilmiş durumda. Çift düzlem istikrarı ve hudutlu periyodik arıza kurtarma (TLER) teknolojisi, sınıfının en âlâ performansına katkıda bulunuyor.

Seagate’ten 24GB’lık IronWolf Pro!

Ayrıca, sabit diskte yer alan dahili döner titreşim (RV) sensörü, çift düzlem istikrarı ile birleşerek titreşim meselelerini faal bir halde azaltıyor ve böylelikle daima yüksek performans ve güvenilirlik sağlıyor.

Sabit disk, uyumlu NAS sistemlerinde sistem sıhhati için önleyici, müdahaleci ve kurtarma tavsiyeleri sunan IronWolf Sıhhat Yönetim sistemi ile birlikte geliyor.

IronWolf Pro serisi, 2TB’dan 24TB’a kadar değişen depolama kapasiteleri sunuyor. Tüm depolama varyantları 285MB/s transfer suratı sunuyor, yıllık 550TB’a kadar iş yükünü destekliyor ve 2.5 milyon saatlik ortalama arıza mühleti (MTBF) özelliğine sahip.

Seagate IronWolf Pro 24TB varyantı, piyasada rekabetçi bir fiyat olan 649 ABD doları (yaklaşık 4652 RMB) ile satışa sunuldu. Seagate, bu eserle birlikte beş yıl hudutlu garanti, üç yıl fiyatsız Kurtarma Data Kurtarma Hizmetleri ve IronWolf Sıhhat Yönetim sistemi sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz