Ana Sayfa Oyun Sega’nın Crazy Taxi oyunu hakkında yeni gelişmeler var!

Sega’nın Crazy Taxi oyunu hakkında yeni gelişmeler var!

0
Sega’nın Crazy Taxi oyunu hakkında yeni gelişmeler var!

Bu tekrar imal, Sega’nın efsanevi oyun serilerini canlandırma uğraşının bir kesimi olarak görülüyor.

Sega, The Game Awards 2023’te Jet Set Radio, Shinobi, Golden Axe, Streets of Rage ve Crazy Taxi dahil olmak üzere yeni oyunların geliştirildiğini duyurdu. Bu oyunların her birinden kısa oynanış kliplerinin yer aldığı bir tanıtım görüntüsü gösterildi. O vakitten bu yana bu teşebbüsle ilgili pek bir şey duymadık lakin Japan Times tarafından yayımlanan bir makalede, bir Sega yöneticisi bilhassa Crazy Taxi yine imalini triple-A bir oyun olarak nitelendirdi.

Sega’nın Sapporo’daki dayanak stüdyosunu yöneten Takaya Segawa, “Phantasy Star Online 2: New Genesis ve Hatsune Miku: Colorful Stage! Üzere başlıklardan sorumluyuz ve Tokyo ve yurtdışındaki üslerle işbirliği içindeyiz. Ayrıyeten Crazy Taxi de dahil olmak üzere triple-A başlıklarının geliştirilmesine katılıyoruz.” dedi.

Sega’nın Crazy Taxi oyunu hakkında yeni gelişmeler var!

Crazy Taxi, birinci olarak 1999 yılında arcade oyunları ortasında yerini almadan evvel konsollar üzerinde de tanınan olan bir sürüş oyunu serisidir. Oyuncular, bir taksi sürücüsü olarak kent içinde süratle ilerler, yolcuları varış noktalarına ulaştırır ve bu sırada puan kazanmak için çeşitli akrobasi hareketleri yapar.

Crazy Taxi yine imali, Sega’nın eski serilerini canlandırma atılımının modülü olarak çıkacak birinci oyunlardan biri olmasına karşın şirket, oyunların ne vakit yahut hangi formatta piyasaya sürüleceğini şimdi duyurmadı. Lakin Segawa’nın Crazy Taxi’yi triple-A bir oyun olarak nitelendirmesi, hayranların bu sevilen arcade oyununun mütevazı bir geri dönüşünden daha fazlasını bekleyebileceğini düşündürüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz