Ana Sayfa Kripto Para Shiba Inu’nun Bir Numarası Projeden Ayrıldı!

Shiba Inu’nun Bir Numarası Projeden Ayrıldı!

0
Shiba Inu’nun Bir Numarası Projeden Ayrıldı!

Dünyanın en büyük hacimli 16. kripto para ünitesi olmasıyla birlikte Türkiye’de de çok sayıda büyük yatırımcısı bulunan Shiba Inu (SHIB) cephesinde dikkat çeken bir olay yaşandı. Kripto para ünitesinin kurucularından bir tanesi olan ve bugüne dek kimliğini bilinmeyen tutan namıdiğer Ryoshi, projeden ayrıldı. SHIB’in internet sitesinden ve toplumsal medya hesaplarından hiçbir açıklama yapılmadı. Lakin Ryoshi, Medium’da “Ben değerli değilim ve bir gün aniden haber vermeden gideceğim. Shiba’yı alın ve ileriye taşıyın.” sözlerini kullandığı bir mesaj yayınladı.

Ryoshi’nin SHIB projesinden neden ayrıldığı bilinmiyor. Lakin Shiba Inu topluluğunun önde gelen isimlerinden bir tanesi olan Shytoshi Kusama tarafından kimi açıklamalarda bulunuldu. Bu açıklamalarda projeye en ufak bir ziyan gelmeyeceği, Shiba Inu için çalışmaların her zamanki üzere sürdürüleceği söylendi.

Ryoshi’nin evvelki açıklamaları gidişin sinyallerini vermiş olabilir

Shiba Inu'Nun Bir Numarası Projeden Ayrıldı! - Yerli Portal

Ryoshi, Shiba Inu ile ilgili yaptığı evvelki açıklamalarda değerli olan tek şeyin kripto para ünitesi olduğunu, projeden ayrılacak isimlerin SHIB için hiç de önemli olmadığını savunup durmuştu. Yaşanan gelişme, akıllara o açıklamayı getirdi. Aslına bakacak olursak bunun bile bir strateji olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü SHIB fiyatına baktığımızda projenin ardındaki değerli bir ismin ayrılışının fiyatları çok da etkilemediğini görüyoruz.

SHIB’deki son durum

Shiba Inu'Nun Bir Numarası Projeden Ayrıldı! - Yerli Portal

*SHIB 24 saatlik fiyat grafiği.

Shiba Inu’nun son 24 saatlik fiyat grafiğine baktığımızda, fiyatlarda olağanüstü bir değişim olmadığını görüyoruz. 30 Mayıs’ta 0.0000118 dolar düzeylerinden süreç gören kripto para ünitesi, bu makalenin yazıldığı sıralarda 0.00001192 dolardan süreç görüyor. Son 24 saatteki fiyat değişimi yüzde 1,14 yükseliş olarak kaydedilmiş durumda…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz