Ana Sayfa internet Spotify Direkt Konser Bileti Satmaya Başladı

Spotify Direkt Konser Bileti Satmaya Başladı

0
Spotify Direkt Konser Bileti Satmaya Başladı

Müzik dinleme alışkanlıklarını değerli halde değiştiren çevrimiçi müzik uygulaması Spotify yeni bir özelliği kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. Firma, şimdiye kadar Ticketmaster ve Eventbrite gibi partnerleri aracılığıyla gerçekleştirdiği bilet satış sürecini de kendisi gerçekleştirecek.

Spotify’ın yeni internet sitesinde gelecek konserler listelenirken, isteyenler kredi kartı ya da banka kartı ile direkt bu etkinliklere bilet alabilecekler. Öte yandan bilet alabilmek için bir Spotify hesabına sahip olma zaruriliği bulunacak.

Biletler artık Spotify’da olacak

Spotify Direkt Konser Bileti Satmaya Başladı - Yerli Portal

Şu ana kadar Spotify tarafından yapılmış olan resmi bir açıklama bulunmuyor. Öte yandan şimdi site resmi olarak tanıtılmamış olsa dahi siteden bilet ayırmak şu anda mümkün durumda. Üstelik bu özellik herkese açılmış vaziyette.

Siteye girdiğimizde bizi ana sayfada gerçekleşecek aktifliklerin bir listesi karşılıyor. My Events sekmesi altında da kullanıcılar geçmişte katıldıkları ve gelecekte katılmak için bilet aldıkları aktiflikleri görebiliyor. Şu anda listelenen sanatkarlar ortasında Limbeck, Crow, Annie DiRusso, Four Years Strong ve TOKiMONSTA üzere isimler yer alıyor. Öte yandan şu anda yalnızca ABD’de yapılacak olan aktifliklerin listelenmiş olması bir nevi test sürecinde olabileceğimizi gösteriyor.

Spotify tertipli olarak yeni eserler ve fikirler üzerinde çalışıyor ve kullanıcı tecrübelerini geliştirmek için yeni yollar atıyor. Bu yollardan kimilerinin da daha geniş kapsamlı kullanıcı tecrübelerine çıkması pek de şaşırtan değil. Daha evvel de platformun canlı etkinlikler bulma özelliğinde esaslı değişikliklere gidilmiş ve kullanıcıların hem aktiflikleri bulmaları hem de bilet almaları kolaylaştırılmıştı. Bakalım bu özellik ülkemizdeki konserler için ne vakit kullanılabilir olacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz