Ana Sayfa Oyun State of Play Etkinliğinde Öne Çıkan Gelişmeler

State of Play Etkinliğinde Öne Çıkan Gelişmeler

0
State of Play Etkinliğinde Öne Çıkan Gelişmeler

Sony’nin merakla beklenen State of the Play etkinliği bugün gerçekleştirildi. Oyuncuların büyük bir heyecan içinde takip ettiği aktiflikte beklenen haberlerin yanı sıra beklenmedik pek çok gelişme de açıklandı.

Büyük birçoğunluğumuzu en çok heyecanlandıran gelişme ise Spider-Man evreninden uzun bir müddettir beklenen haberin gelmesi oldu. Gelin, aktiflikle ilgili ayrıntılara ve nelerin tanıtıldığına yakından bir bakalım.

Marvel’s Spider-Man oyunundan beklenen haber geldi!

Bir müddettir yeni bir oyunu yahut tekrar yapılandırması gelmesi beklenen Marvel’s Spider-Man oyunuyla ilgili nihayet beklenen açıklama geldi. Sony, oyunun remastered versiyonunun 12 Ağustos’ta bilgisayarlar için erişime açılacağını duyurdu.

Final Fanstasy XVI için daha çok bekleyeceğiz (2023 yazında piyasaya sürülecek)

Resident Evil 4 remake geliyor!

Oyun dünyasının klasikleşen Resident Evil serisinin dördüncü oyunu bir yine üretimle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanan görüntü her ne kadar epeyce kısa olsa da oyuncuların alışık olduğu şekildeki Resident Evil ambiyansı buram buram hissediliyor diyebiliriz.

Ancak maalesef ki Resident Evil 4’ün tekrar işlendiği bu oyun için uzun bir mühlet beklememiz gerekiyor. Çünkü oyunun çıkış tarihi için 24 Mart 2023 tarihi verildi.

Resident Evil Village PlayStation VR’lara özel versiyonu:

No Man’s Sky – State of Play, 2 Haziran’da PlayStation VR2’de!

The Walking Dead Saints & Sinners Chapter 2: Retribution bu yıl içinde oyuncularla buluşacak

Street Fighter 6, PlayStation 4 ve 5’e geliyor!

Gelmesi için beklememiz gereken bir öbür oyun da Street Fighter 6 oldu. Sony, oyunun çıkış tarihiyle ilgili yaptığı açıklamada 2023 tarihini işaret etti.

Horizon VR: Call of the Mountain oynanışına dair birinci görüntü (Yallnızca PlayStation VR için geliyor)

Bir ‘kedi’ olarak oynayacağımız yeni PlayStation oyunu Stray’in oynanışına dair birinci izlenimler (19 Temmuz’da PS 4 ve 5 için erişime açılacak)

Callisto Protocool 2 Aralık’ta piyasadaki yerini almaya hazırlanıyor:

Tunic 27 Eylül’de PlayStation 4 ve 5 oyuncularıyla buluşuyor:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz