Ana Sayfa Oyun Steam Deck’te yeni bir RPG macerası: “Like a Dragon: Infinite Wealth”

Steam Deck’te yeni bir RPG macerası: “Like a Dragon: Infinite Wealth”

0
Steam Deck’te yeni bir RPG macerası: “Like a Dragon: Infinite Wealth”

Bu ayın sonlarına doğru piyasaya sürülecek olan “Like a Dragon: Infinite Wealth” oyununu merakla bekliyorsanız, size hoş bir haberimiz var: Oyun, Steam Deck için onaylandı. Evet, hakikat duydunuz! Bu, RGG Studio’nun en son yapıtı olan bu oyunu, taşınabilir olarak her yerde oynayabileceğiniz manasına geliyor. Ichiban Kasuga’nın tropikal tatilini, dikkatinizi dağıtacak hiçbir şey olmadan tam manasıyla yaşayabileceksiniz. 2020’nin “Yakuza: Like a Dragon” oyunundaki maceranın ne kadar büyük olduğunu düşünürsek, “Infinite Wealth”i bitirebilmek için her yerde oynamanız gerekebilir.

Oyunun Steam sayfasında yapılan duyuruya nazaran, SEGA’nın bu son yapıtı, 26 Ocak’ta piyasaya sürüldüğü anda Steam Deck’te onaylı olarak kullanılabilir olacak. Bu, Hawaii’de geçen maceralara dalmak ve etrafınızdakilere oyunun ne kadar çılgın olduğunu göstermek için olağanüstü bir fırsat. SEGA’nın duyurusuna nazaran, rastgele beşerler, “kaderin ya da daha karanlık bir şeyin eliyle bir ortaya getirilen iki devasa kahraman Ichiban Kasuga ve Kazuma Kiryu”nun maceralarını görebilirler. Tahminen de Dondoko Adası’nı ele geçirip tatil köyünü Butlin’s çalışanlarının bile korkacağı bir yere dönüştürmenizi izleyecekler.

Yakuza/Like a Dragon oyunlarının özelliği olan garip yan vazifeler ve komik özellikler göz önüne alındığında, beşerler sizi Pokemon usulü kuşkulu berbat adamları yakalarken ya da özelleştirilmiş bir Segway ile trafiği keserken görebilir.

Büyük ihtimalle, omzunuzun üzerinden bakan en az bir kişi, Kazuma Kiryu’nun ansızın silahşör olmaya karar vermesine şaşıracak. İlgileniyorsanız, oyunu ön sipariş vererek yahut 2 Şubat‘a kadar SEGA bültenlerine kayıt olarak oyunda kullanabileceğiniz ekstra kıyafetler, meslekler ve bonuslar alabilirsiniz.

26 Ocak yaklaştıkça, “Like a Dragon: Infinite Wealth” ile ilgili yayınlayacağımız farklı içerikleri takip etmeye devam edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz