Ana Sayfa Otomobil Subaru, Acı Sos Üretti

Subaru, Acı Sos Üretti

0
Subaru,  Acı Sos Üretti

İster aracın kendisi isterse onu kullanan kişi olsun spor otomobiller daima ateşli ya da süratli sözüyle eş manalı olarak bilinir. Subaru bu kanıyı bir adım daha öteye taşımak için yenilenmiş BRZ’sinin yanında tıpkı ada sahip bir acı sos da piyasaya sürerek ateşi daha da harlıyor.

Subaru, spor coupe BRZ’nin tanıtımı için enteresan bir prosedür seçti. Zulu Alpha Kilo isimli ajansla birlikte yeni bir kampanya başlatan Japon araba üreticisi, araba tutkunlarına toplumsal medya çekilişiyle aşikâr bayilerde arabanın sürüşünü test edebilecekleri “tat sürüşü” imkanı sunuyor. “Ignite Your Senses” yani “Duyularınızı Ateşleyin” isimli kampanyaya gelin birlikte bakalım.

Test sürüşü için toplumsal medya hesaplarındaki müsabakalara katılmak gerekiyor

Subaru, Acı Sos Üretti - Yerli Portal

Subaru, kullanıcıların reklamdaki acıyı tadabilmeleri için sonlu sayıda BRZ markalı bir acı sos ürettiğini açıkladı. Tüketicilerin makul araba bayilerinden bir şişe BRZ acı sos alma ya da sürüş şansı yakalayabilmeleri için Subaru’nun toplumsal medya hesaplarındaki yarışlara ve çekilişlere katılmaları gerekiyor.

BRZ acı sos şişelerine basılan özel bir kod, tüketicileri yeni bir mobil sürüş oyunu oynayabilecekleri özel bir Snap AR lensine yönlendiriyor. Oyuncuların yeni BRZ’yi bir dizi dolambaçlı yolda sürerek 60 saniye içinde yol boyunca toplayabildikleri kadar çok biber toplamaları gerekiyor.

İşte Subaru’nun acı soslu reklam sineması:

BRZ’yi kullanmayı epeyce acı olan bir sosa benzeten reklam sineması, pizzacıda yemek yiyen bir adamın kapının önüne park edilmiş bir Subaru BRZ’yi görüp mest olmasıyla başlıyor. Pizzacı adama bir şişe BRZ markalı acı sos verdiğinde, işler daha da farklı hale geliyor. Kahramanımız acı soslu pizzadan bir ısırık aldıktan sonra, kentin karanlık sokaklarında BRZ’yi son hız sürdüğü bir hayale dalıyor. Reklamın ana teması ise “Yepyeni Subaru BRZ ile tanışın. O kadar kavurucu ki, duyularınızı ateşleyecek” kelamları ile vurgulanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz