Ana Sayfa Sinema The Peripheral Dizisinden Yeni Fragman Geldi

The Peripheral Dizisinden Yeni Fragman Geldi

0
The Peripheral Dizisinden Yeni Fragman Geldi

Westworld dizisinde anlatılan tansiyon kıssaları büyük ilgi görmüş ve üretimi, platformun en başarılı yapıtları ortasına sokmayı başarmıştı. Dizinin üretimcileri da artık misal bir tansiyonu yaşayacağımız yeni dizileri The Peripheral üzerinde çalışıyor. Diziden yeni fragman da yayınlandı. 

21 Ekim 2022’de Prime Görüntü ekranlarında yayınlanacak olan dizide başrolde Chloe Grace Moretz yer alacak. Ona eşlik edecek olan isimler ortasında ise Gary Carr, Jack Reynor, Julian Moore-Cook, Louis Herthum üzere isimler olacak. 

The Peripheral’in yanı sıra Yüzüklerin Efendisi dizisi Rings of Power’ı da izleyebileceğiniz Amazon Prime Görüntü’ye ayda sadece 7,90 TL’ye abone olabilirsiniz.

Hem kendisi hem alternatifi karanlık geleceğe beğenilen geldiniz

The Peripheral isimli dizide Moretz, teknolojinin epey değiştirmiş olduğu bir dünyada yaşayan bir bayanı canlandırıyor. Bu genç bayan, alternatif bir gerçekliğe geçişi mümkün kılan bir ilişkiyi ortaya çıkardı. Ne var ki bu gerçekliklerin ikisi de hayli karanlık gerçekliklerdi. 

William Gibson’ın romanından uyarlanmış olması, dizide ne göreceğimizi de az çok bilmemizi sağlıyor. Temel olarak bir aygıt yardımıyla sanal gerçekliğe geçer üzere 17 yıl gelecekte Londra’da yaşayan insanların şuuruna erişip denetimlerini ele geçirmenin mümkün olduğu üretimde, karanlık sırları aydınlatmaya ve hayatta kalmaya çalışan insanları görüyorduk. 

Eserin ilham kaynağı olan roman öte yandan aksiyon açısından da epey zengindi. Bu durum da The Peripheral’ın fragmanına yansımış durumda. Çokça silah, çatışma, uyuşturucu, yozlaşmış insan ve daha da çok silah içeren ve iki farklı geleceği birden anlatan bir üretimle karşı karşıya geleceğiz. Kitabın progresif temposu ve beklenmedik senaryo dönüşleri muhtemelen dizide daha da katmanlı olarak aktarılacak. Haliyle bir sefer daha beyin yakan bir üretimle karşılaşabiliriz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz