Ana Sayfa Sinema The Walking Dead Yan Dizisi Dead City’e Birinci Bakış!

The Walking Dead Yan Dizisi Dead City’e Birinci Bakış!

0
The Walking Dead Yan Dizisi Dead City’e Birinci Bakış!

Bildiğiniz üzere The Walking Dead, 11. dönemiyle birlikte final yapıyor. 11 yılda çok fazla şey yaşanan diziye artık hayranları resmen duygusal bir bağ taşıyor. Münasebetiyle şayet dizinin hayranıysanız bitiyor diye üzülebilirsiniz.

TWD’nin imalcisi AMC, daha evvel yaptığı bir yan dizi olan Fear The Walking Dead ile birlikte insanların TWD muhtaçlığını bir nebze karşılamıştı. Üretimci, diziden kıymetli karakterlerin öyküsünü anlatacak olan yeni yan dizi The Walking Dead: Dead City’i duyurdu ve yeni fotoğraflar paylaştı. Gelin daima bir arada fotoğraflara göz atalım.

The Walking Dead: Dead City: Maggie ile Negan karşı karşıya

The Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli Portal

Nisan 2023’te yayınlanacak olan The Walking Dead: Dead City’nin takımında Perlie Armstrong’u canlandıracak olan Gaius Charles, daha evvelce de tanıdığımız Negan ve Maggie rollerinde Jeffrey Dean Morgan ve Lauren Cohen yer alacak. Diziyle ilgili bu bilgiler ve fotoğraflar dışında bir bilgi olmasa da Negan ve Maggie karakterlerinin karşı karşıya geldiğini ve New York’ta geçeceğini görebiliyoruz. Diziden paylaşılan öbür görsellere ise aşağıdan ulaşabilirsiniz.

The Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli PortalThe Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli PortalThe Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli PortalThe Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli PortalThe Walking Dead Yan Dizisi Dead City'E Birinci Bakış! - Yerli Portal

Dilerseniz The Walking Dead 11. Dönem fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz