Ana Sayfa Kripto Para The Weeknd, Yeni Turnesi İçin Binance ile Paydaşlık Kurdu

The Weeknd, Yeni Turnesi İçin Binance ile Paydaşlık Kurdu

0
The Weeknd, Yeni Turnesi İçin Binance ile Paydaşlık Kurdu

Kripto para, NFT ve Web3 üzere kavramların son vakitlerde epey tanınan olduğu bilinen bir gerçek. Bu sebeple internetin bir sonraki basamağını oluşturması beklenen bu kavramlar hakkında birçok ünlü isim ve şirketten atılımlar geliyor.

Birçok ünlü isim NFT, Web3 konusunda adım atarken bir atılım de dünyanın en çok dinlenen sanatkarlarından olan Kanadalı müzikçi The Weeknd’ten geldi. Gerçek ismi Abel Makkonen Tesfaye olan ödüllü müzikçinin Web3 teknolojisi ve NFT’ler için dünyanın en büyük kripto para borsasıyla iştirak kurduğu açıklandı.

The Weeknd, Web3 ve NFT koleksiyonu için Binance ile iştirak kurdu

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak nitelendirilen Binance, geçtiğimiz aylarda 5’inci stüdyo albümünü çıkaran Kanadalı süperstar ile paydaşlık kurulduğunu duyurdu. Açıklamalarda, The Weeknd’in bu yaz başlayacak olan ‘After Hours Till Dawn’ isimli turnesinde Binance’in resmi sponsor olacağı aktarıldı. Ayrıyeten Web3 teknolojilerinin sanatkarın konserlerine entegre edileceği; böylelikle de hayranlara daha uygun bir konser tecrübesi sunulacağı aktarıldı.

Projenin bir modülü olarak iştirak kapsamında Binance’in yaratıcı teşebbüsçüler için bir tertip olan HXOUSE ile birlikte çalışacağı belirtilirken, bu işbirliği ile The Weeknd’in çeşidi için özel bir NFT koleksiyonu çıkarılacağı aktarıldı.

Bunun yanı sıra dev borsa, The Weeknd’in Birleşmiş Milletler Dünya Besin Programı için kurduğu XO İnsani Yardım Fonu’na 2 milyon dolar bağışlayacağını da açıklamalarına ekledi. Ayrıyeten Binance ve The Weeknd’in, satışların %5’inin XO Fonu’na bağışlanacağı farklı bir NFT koleksiyonu oluşturacağı da gelen haberler ortasında yer aldı. Son olarak paydaşlık, NFT’ler ve çeşitle ilgili öteki ayrıntıların yakın vakitte paylaşılacağı da Binance tarafından belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz