Ana Sayfa Güncel THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

0
THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

Dünyanın önde gelen havayolu şirketlerinden biri olan Türk Hava Yolları, küresel bir çıkış yapmak ve marka bilinirliğini artırmak için ünlü Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile işbirliği yapmaya hazırlanıyor. THY İdare Şurası Lideri Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, şirketin Avustralya’ya düzenleyeceği seferlerin tanıtımında Margot Robbie‘nin yeni reklam yüzü olması için görüşmelere başladıklarını belirtti.

15-25 Mart 2024 tarihleri ortasında planlanan Avustralya uçuşlarının öncesinde Margot Robbie‘yi Türkiye’ye getirerek, ünlü oyuncuyu tarihi ve kültürel yerlerde ağırlamayı planladıklarını söz eden Bolat, bilhassa Göbeklitepe üzere kıymetli turistik bölgeleri ziyaret etmeyi planladıklarını söyledi. Bu stratejiyle THY, yalnızca bir hava seyahati değil tıpkı vakitte unutulmaz bir tecrübe sunmayı hedefliyor.

THY reklam yüzü için Margot Robbie ile anlaşmak üzere!

Başkan Bolat, Avustralya uçuşlarının aktarmalı olacağını ve rotanın Türkiye’den başlayarak 10 saatlik bir uçuşla Singapur’a, akabinde 7 saatlik bir uçuşla Avustralya’ya devam edeceğini açıkladı. Bu yeni rota ile THY, Asya-Pasifik bölgesindeki varlığını güçlendirmeyi ve global pazarda rekabet avantajı elde etmeyi amaçlıyor.

Margot Robbie‘nin THY için reklam yüzü olmasıyla birlikte, şirket milletlerarası arenada daha fazla tanınırlık elde etmeyi ve yolcu potansiyelini artırmayı hedefliyor. Türk Hava Yolları’nın bu değerli adımı, havacılık dalında büyüme ve gelişme arayışında atılmış değerli bir adım olarak bedellendiriliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz