Ana Sayfa Otomobil Togg Üretim Tesisinin Birinci Günden Bu Yana Gelişimi Paylaşıldı

Togg Üretim Tesisinin Birinci Günden Bu Yana Gelişimi Paylaşıldı

0
Togg Üretim Tesisinin Birinci Günden Bu Yana Gelişimi Paylaşıldı

Duyurulduğu birinci günden bu yana büyük bir merak içinde beklenen Togg, resmi Twitter hesabı paylaşımları ve devam eden testleriyle gündeme gelmeye devam ediyor. Hatırlarsınız ki geçtiğimiz günlerde de sizlerle Togg’un otobanda sürat testi yaparken görüntülendiği görüntüyü paylaşmıştık.

Togg’un bu sefer gündeme gelme sebebi ise yaklaşık 2 yıldır devam eden sürecin paylaşılması oldu. Togg C-SUV’un birinci deneme üretim imgelerinin akabinde bu kere de Gemlik’teki üretim tesisinin gelişimi paylaşıldı.

“Geri sayım başladı!”

Togg’un Gemlik’te kurulan fabrikasının birinci günden günümüzde kadar olan tüm sürecini gözler önüne seren görüntüde, heyecanlandıran kimi ayrıntılara yer verildi. Bunların en başında da Togg’un dış isketinin makinalar aracılığıyla üretim anları ve birinci kere görüntülenen test pistleri gibi ayrıntılar yer alıyordu.

Deneme üretimlerinin yakında başlayacağı haberi de Twitter üzerinden yapılan paylaşımda yazılan açıklamayla duyuruldu. Geçtiğimiz günlerde Togg’un boyahanesinden gelen birinci imajların akabinde 2023 yılında yollardaki yerini alması beklenen araçla ilgili tüm ayrıntılar büyük bir merak uyandırmayı başarmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz