Ana Sayfa Yaşam Uçakta Çıplak Fotoğraf Gönderen ‘Sapığa’ Pilottan İhtar

Uçakta Çıplak Fotoğraf Gönderen ‘Sapığa’ Pilottan İhtar

0
Uçakta Çıplak Fotoğraf Gönderen ‘Sapığa’ Pilottan İhtar

Geçtiğimiz günlerde TikTok’ta paylaşılan bir görüntü, kısa müddette viral olmayı başardı. ‘Teighlor Marsalis’ isimli kullanıcı tarafından paylaşılan görüntü, bir havayolu şirketi pilotunun yolcusuna yönelik enteresan şikâyetini ve tehdidini içeriyordu.

Paylaşılan bilgilere nazaran bir yolcu, AirDrop ile kendisine çıplak fotoğraf gelmesi üzerine bu fotoğrafı gönderen yolcuyu uçaktaki görevlilere şikâyet etti. Bu durum üzerine pilot, uçak içinde herkese açık bir biçimde tehdit niteliğinde açıklama yaptı. Pilot, yolcunun çıplak fotoğraf göndermeyi bırakmaması halinde uçağı geri döndürmekle tehdit etti.

Pilotun viral olan açıklamaları:

“Şimdi şöyle olacak: Şayet bu durum biz yerde olduğumuz sürece devam ederse uçağı kapıya geri götüreceğim, herkes uçaktan inecek ve güvenlik devreye girecek. Tatiliniz mahvolacak. Şu AirDrop konusu neyse, çıplak fotoğraflar göndermeyi kesin, haydi sizi Cabo’ya götüreyim.”

Havayolu şirketinden olaya ait açıklama da geldi:

Olayın yaşandığı uçağın sahibi olan havayolu şirketi Southwest Airlines, bahis hakkında bir açıklama da paylaştı. Şirket, müşterilerinin güvenliği ve güzelliğinin her vakit en büyük öncelikleri olduğunu belirterek “Potansiyel bir meseleden haberdar olduklarında çalışanlarımız, bizimle seyahat edenlerin rahatını desteklemek için problemleri ele alır.” sözlerine yer verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz