Ana Sayfa Mobil Vivo V30 5G’nin küresel varyantının tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

Vivo V30 5G’nin küresel varyantının tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

0
Vivo V30 5G’nin küresel varyantının tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

Vivo’nun Filipinler’de yakında V30 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu seride birden fazla model yer alacak. Yaklaşmakta olan aygıtlar resmi olarak tanıtıldı ve birçok sertifikasyon aldı. Artık ise, Paras Guglani isimli bir kaynak V30 5G’nin dizaynını ve değerli özelliklerini gösteren bir görsel ile birlikte bilgiler paylaştı.

V30 5G’nin tasarımı ve değerli ayrıntıları sızdırıldı. Bu bilgiler X (eski ismiyle Twitter) platformunda paylaşıldı. Telefon, geçen ay Çin’de piyasaya sürülen Vivo S18‘e emsal bir görünüme sahip. Art panelde, kamera sensörlerini ve alt kısmında ikili LED aydınlatma düzeneğini barındıran dikdörtgen bir ada bulunuyor. Aygıtın önünde, resmi tanıtımda da doğrulandığı üzere, orta hizalı delikli bir kesite sahip kavisli bir ekran yer alacak.

Vivo V30 5G’nin küresel varyantının tasarımı ve ana özellikleri sızdırıldı

Temel özelliklere gelince, Vivo V30 5G’nin global varyantının Snapdragon 7 Gen 3 SoC ile güçlendirileceği söyleniyor. 12GB RAM ile birlikte 12GB sanal RAM içerecek. Yaklaşmakta olan aygıt 80W hızlı şarj dayanağına sahip olacak.

Guglani’ye nazaran, akıllı telefon Okyanus Mavisi ve Şık Siyah renk seçenekleriyle gelecek ve 185 gram yükünde olacak. Kaynağa nazaran Vivo V30 5G’nin global pazarlarda yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yaklaşmakta olan Vivo V30 serisinin, Çin’deki Vivo S18 serisinin tekrar markalanmış hali olması bekleniyor. Vivo’nun V serisi telefonlarının, markanın ana vatanında S serisinin yine markalanmış versiyonları olması sürpriz değil. Filipinler, resmi olarak tanıtıldığı için yaklaşan akıllı telefonları almaya birinci başlayacak pazar olması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz