Ana Sayfa Otomobil Volkswagen Golf Makyajlanıyor mu Dedirten Gelişme!

Volkswagen Golf Makyajlanıyor mu Dedirten Gelişme!

0
Volkswagen Golf Makyajlanıyor mu Dedirten Gelişme!

Almanya merkezli araba devi Volkswagen, ikonikleşen modeli Golf’ü yenilemeye karar vermiş üzere görünüyor. Çünkü makyajlı Volkswagen Golf, an prestijiyle casus kameralara yakalanmış durumda. Paylaşılan imajlara baktığımızda ise yeni Golf’ün dış dizayndan çok iç tasarımı ile gündeme geleceğini görüyoruz.

Makyajlı Golf’ün casus kameralara yansıyan dış tasarımı, genel olarak sekizinci kuşak ile aynı. Lakin bu durum ilerleyen devirlerde değişebilir. İç dizaynda ise büyük bir yenilikle karşılaşıyoruz. Sekizinci jenerasyon Golf 8’de kullanılan bilgi-eğlence ekranı gitmiş ve yerine yenisi gelmiş durumda. Üstelik yeni bilgi-eğlence ekranı, evvelkinden çok daha büyük.

Karşınızda, yeni Golf için paylaşılan birinci fotoğraflar

Volkswagen Golf Makyajlanıyor Mu Dedirten Gelişme! - Yerli Portal

Motor 1’in haberinde yer alan bilgilere nazaran Volkswagen’in bilgi-eğlence ekranına odaklanmasının bir nedeni var. Argümana nazaran Volkswagen Golf ile ilgili en çok eleştirilen husus bu ekrandı ve buna karşı kayıtsız kalamayan şirket, Golf’ün ekranını yenilemeye karar verdi. Bu ortada; hususla ilgili olarak Volkswagen cephesinden gelmiş bir açıklama olmadığını da söyleyelim.

Volkswagen Golf Makyajlanıyor Mu Dedirten Gelişme! - Yerli Portal

Paylaşılan manzaralar, test edilen makyajlı Golf’ün erken etapta olduğunu düşündürüyor. Çünkü aracın içerisindeki bilgi-eğlence ekranının etrafındaki kablo kalabalığı, dış kısımda da mevcut. Dikkatli bakarsanız, şoförün soluna denk gelen direkteki kabloların varlığını siz de görebilirisiniz. Lakin bu kabloların hangi maksada hizmet ettiği bilinmiyor.

Volkswagen Golf Makyajlanıyor Mu Dedirten Gelişme! - Yerli Portal

Aracın dış dizaynında hiçbir değişikliğin göze çarpmaması, Webtekno takımı olarak bizi iki farklı fikre sürükledi. Bunlardan birincisi, aracın dış dizaynına henüz başlanmamış olması. Şirket, iç dizayndaki değişiklikleri tamamladıktan sonra dışarıya da el atabilir. Tahminen de Volkswagen, yeni bir bilgi-eğlence ekranı üzerinde çalışmalarını sürdürüyor olabilir. Şayet şirketin planları ikinci niyet üzereyse 2023 model Volkswagen Golf’ün opsiyonel olarak yeni bilgi-eğlence ekranıyla gelebileceğini söyleyebiliriz. Elbette bunların birer varsayımdan ibaret olduğunu unutmamak lazım. Volkswagen tarafından yapılacak açıklama, gizemi çözecek…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz