Ana Sayfa Oyun Warframe’in Yeni Genişletme Paketi Duyuruldu

Warframe’in Yeni Genişletme Paketi Duyuruldu

0
Warframe’in Yeni Genişletme Paketi Duyuruldu

Çevrimiçi aksiyon oyunları çeşidinin kıymetli temsilcileri ortasında yer alan Warframe ile ilgili kıymetli bir gelişme yaşandı. Geliştirici grup Digital Extremes, Warframe için oluşturulan TennoCon 2022 aktiflikleri kapsamında oyuna gelecek yeni genişletme paketini resmen duyurdu. “Duviri Paradox” isimli paket, oyunculara etkileyici bir tecrübe sunacak üzere görünüyor.

Genişletme paketine ismini veren Duviri, oyuna dahil edilen yeni bir lokasyonu anlatıyor. Oyuncular bu lokasyonda, “Drifter” isimli bir karaktere hayat verecekler ve kendilerine yöneltilen misyonları tamamlamaya çalışacaklar. Genişletme paketi, oyuna yeni karakterler ve eşsiz görsel manzaralar katacak.

Duviri Paradox, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek

Warframe'In Yeni Genişletme Paketi Duyuruldu - Yerli Portal

Warframe için hazırlanan yeni genişletme paketi, önümüzdeki birkaç ay sonra yayınlanacak. Digital Extremes tarafından yapılan açıklamaya nazaran oyuncular, bu genişletme paketi ile kış mevsiminde tanışacaklar. 20 dakikalık oynanış görüntüsü yayınlanan paketin neler sunacağı, piyasaya sürüldüğünde çok daha güzel anlaşılmış olacak.

İlk defa 2013 yılında tanışma imkanı yakaladığımız Warframe, yılların eskitemediği bir imal olarak tarihe geçti. Oynaması fiyatsız olan oyun, Türkçe altyazı ve Türkçe arayüz takviyesi sayesinde ülkemizde de büyük ilgi görüyoruz. Geliştirici takımın hazırladığı yeni genişletme paketi ise Warframe’i önümüzdeki ayların en çok konuşulan oyunlarından bir tanesi haline getirecek üzere görünüyor.

İşte Duviri Paradox paketi için hazırlanan 20 dakikalık oynanış videosu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz