Ana Sayfa Oyun Xbox Series X için en güzel dövüş oyunları

Xbox Series X için en güzel dövüş oyunları

0
Xbox Series X için en güzel dövüş oyunları
Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

Xbox Series X, dövüş oyunları konusunda geçmiş kuşaklarda birçok fırsatı kaçırsa da, bu defa oyuncularını dövüşten yoksun bırakmamaya kararlı. Serinin en büyük franchise’ları burada ve kuşak ilerledikçe daha da fazlası geliyor. Turnuvalarda bir veteranseniz yahut birinci kere ringe atlıyorsanız, oyununuzu seçmek en kıymetli kararınız. İşte Xbox Series X için en düzgün dövüş oyunlarından kimileri:

Mortal Kombat 1

Mortal Kombat 11, görseller ve incelikli dövüş açısından yeni bir standart belirledi. Evvelki oyunların en âlâ özelliklerini birleştirerek, pürüzsüz bir oyun tecrübesi, yeni oyuncular için nispeten kolay bir öğrenme eğrisi ve karakterinizi ve hareket setlerinizi özelleştirme seçenekleri sunuyor. Mortal Kombat 1, vakit çizelgesini tekrar başlatıyor (veya yeni bir tane mi yaratıyor? – karmaşık) fakat özellikler açısından bir adım bile geri atmıyor. Öykü eğlenceli ve şaşırtan derecede yüksek kalitede, ek modlar denemek için çeşitli ve eğlenceli ve temel mekanikler her zamanki üzere ince ayarlı. Şayet dövüş oyunlarında iğrenç canavarlar, kanlı bitişler ve yırtıcı idamlar arıyorsanız, öteki hiçbir oyun bu oyuna rakip olamaz.

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

Street Fighter 6

Xbox One’da son girişi kaçırdık ancak Street Fighter 6, o kadar büyük bir gelişme ki, neredeyse affedilebilir hale geliyor. Bu, yalnızca bir Street Fighter oyununun sunduğu en tam paket değil, birebir vakitte bugüne kadar yayınlanan rastgele bir dövüş oyununun en uygunu olabilir. Beklediğiniz tüm çevrimiçi maçlar ve turnuvaların yanı sıra, ek karakter yaratıcılar, geniş bir Dünya Tipi modu ve sağlam bir eğitim modu bulunuyor. Yeni başlayanlar için çağdaş denetim tertibi, karmaşık girişleri yapmaktan tasa etmeden oyunun akışını öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Çoklukla serinin hayranı değilseniz bile, bu giriş sizi kolay kolay kazanabilir.

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

The King of Fighters XV

Xbox Series X için en yeni dövüş oyunlarının üstünde kalmak istiyorsanız, King of Fighters 15’i listenize eklemeniz gerekiyor. Şimdi çıkmadı fakat oyun 17 Şubat’ta tam Series X optimizasyonu ile piyasaya sürülecek. Ayrıyeten serinin bilhassa büyük bir devamı olacak ve 39 onaylanmış karakterle tüm sagaların kahramanlarını bir ortaya getirecek. 3v3 Kadro Savaşları da geri dönecek, MAX Modunun yeni bir sürümü ve savaşları daha enteresan hale getirmek için Shatter Strike isminde yeni bir teknik eklenecek. Çevrimiçi turnuvaların daha uygun çalışmasını sağlamak için kıymetli bir netcode yükseltmesi de var. Bu oyunu denetim etmek için birçok sebep olduğundan, Series X sahipleri için kolay bir tavsiye.

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

Killer Instinct: Definitive Edition

Killer Instinct birinci kere Game Pass’e geldiğinde, birden fazla şey ödeme duvarlarının gerisinde kilitliydi ve hayranlar uygulamadan tam olarak şad değildi. Ancak Definitive Edition, tüm favori canavarlarınızı özlediyseniz harika bir tahlil. Oyundaki tüm 26 karakteri, Series X için eksiksiz bir eşlikçi yapacak 60 fps dayanağını ve çevrimiçi dövüşleri sevenler için topluluğu güçlü tutmaya yardımcı olacak Xbox Play Anywhere dayanağını içerir. Ağır kombo oluşturma ve yaratık özellikleriyle dolu bir oyun arıyorsanız, bu sizin için hakikat seçim!

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

Nickelodeon All-Star Brawl 2

Super Smash Bros.’un sihrini taklit etmeye çalışan birçok oyun oldu ve birden fazla sahiden yakın bile değildi. Nickelodeon All-Star Brawl kısaydı, lakin devam oyunu nihayet Nintendo platformları dışındaki oyunculara gerçek bir rakip sunuyor. Çeşitli oyun karakterleri yerine tüm favori Nicktoon karakterlerinizle değiştirilen bu platform dövüşçüsü, dövüş oyunu topluluğunu bilen ve önemseyen beşerler tarafından açıkça yapıldı. Favori karakterinizi seçmek, düğmelere basmaya başlamak ve âlâ vakit geçirmek kolay, lakin oyun tıpkı vakitte daha önemli şeyler denemek isteyen herkes için daha derin sistemlere sahip. Kümelerle şahane cümbüşler ve kusursuz bir çevrimiçi modun yanı sıra serin bir tek oyunculu macera sunuyor.

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

Tekken 7

Tekken oyuncularından çok şey talep ediyor ve bir karakter ustalaştığında inanılmaz, tanrısal hareket setleriyle ödüllendiriyor. Bilhassa Tekken 7, mükemmel grafikleri sayesinde tam gerçek atılımları yapmayı daha da tatmin edici hale getiren bilhassa düzgün bir örnek. Kıssa bu sefer bilhassa güçlü ve Kozmetikleri toplamanızı sağlayan Hazine Savaşı üzere serin modlar var. 3D hareketle dolu anlık yumruk dövüşlerini özlediyseniz, Tekken 7 bu boşluğu dolduracak ve daha fazlasını sunacak.

Xbox Series X Için En Güzel Dövüş Oyunları - Yerli Portal

SoulCalibur VI

Soulcalibur, serinin altıncı girişiyle “sonsuz bir halde yine anlatılan” sloganını çok ciddiye alıyor ve öyküyü büsbütün tekrar başlatarak, evvelki oyunların birçoğunun şimdi gerçekleşmediği (ve tahminen de hiç gerçekleşmeyeceği) vakte geri sarıyor. Hayranlar genel olarak değişikliği büyük bir güzelleştirme olarak kabul etti – kusursuz yeni oynanış da yardımcı oldu, oyuncuların keyif aldığı birçok gösterişli silah atılımıyla birlikte birkaç yeni sistem sunuyor. Oyundaki 3D hareket de, bir arenada dolaşmayı sahiden seviyorsanız, mevcut olan en uygunlardan kimileri. RPG öykü modunun yanı sıra, keşfetmek için bir karakter vakit çizelgesi ve denemek için tam bir takım var, Geralt of Rivia ve 2B üzere konuk karakterlerle birlikte! Silahlarla dövüşmeyi tercih ediyorsanız ve uzun kombo zincirlerini ezberleme gereksinimi olmadan birçok eğlenceli atılım istiyorsanız, bu sizin için harika bir ahenk olabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz