Ana Sayfa Mobil Xiaomi Mix Flip, Snapdragon 8 Gen 3 ve uydu kontağı özelliklerine sahip olabilir

Xiaomi Mix Flip, Snapdragon 8 Gen 3 ve uydu kontağı özelliklerine sahip olabilir

0
Xiaomi Mix Flip, Snapdragon 8 Gen 3 ve uydu kontağı özelliklerine sahip olabilir

Xiaomi‘nin birinci katlanabilir telefonu üzerinde çalıştığı uzun müddettir konuşuluyordu. Kelam konusu aygıt Mix Flip olarak isimlendirilebilir ve son sızıntı, bu model hakkında kimi özellikler ve ayrıntılar ortaya çıkardı. Haydi bu bahse biraz daha yakından bakalım.

Çinli teknoloji devinin yakında piyasaya sürmeyi planladığı katlanabilir telefon, üst seviye özellikler ve donanımlar sunabilir. Bilinen bir sızıntı kaynağı olan Digital Chat Station, Weibo üzerinden yaptığı bir paylaşımda Mix Flip‘in, yüksek performanslı bir işlemci olan QualcommSnapdragon 8 Gen 3 SoC ile donatılacağını sav etti. Ayrıyeten, aygıtın uydu irtibatı takviyesi sunabileceği belirtiliyor. Bu özellik çoklukla premium sınıf telefonlarda bulunur ve daha evvelki raporlarımızla da uyumlu.

Xiaomi Mix Flip, Snapdragon 8 Gen 3 Ve Uydu Kontağı Özelliklerine Sahip Olabilir - Yerli Portal

Şirket şimdi bu yeni katlanabilir aygıt hakkında resmi bir ayrıntı paylaşmadı. Lakin, evvelki söylentiler aygıtın Snapdragon 8 Gen 2 yerine, daha yeni olan Snapdragon 8 Gen 3 ile geleceğini öne sürmüştü. Digital Chat Station, yeni katlanabilir telefonun ön ve art dizaynının yanı sıra kamera özelliklerinin de dikkat cazip olduğunu ekledi lakin bu bahiste daha fazla ayrıntı paylaşılmadı.

Mix Flip’in ne vakit resmi olarak tanıtılacağı şimdi net değil. Lakin, Xiaomi Mix Flip‘in Xiaomi 14 Ultra ile birlikte tanıtılma ihtimali var. Sonuncusunun Çin’de gelecek ayın sonunda tanıtılması bekleniyor. Hasebiyle Mix Flip de Şubat ayında piyasaya sürülebilir. Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadar, daha fazla güncelleme için takipte kalın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz