Ana Sayfa Mobil Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

0
Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

Xiaomi’nin yeni kuşak kablosuz ağ teknolojilerine adım atmanızı sağlayacak uygun fiyatlı aygıtı BE3600 2.5G 3600 MHz WiFi 7 Router, yüksek süratli irtibat kapısını aralıyor. Bu aygıt, internet tecrübenizi yükseltecek özelliklerle donatılmış durumda ve akıllı mesken ekosisteminizle problemsiz bir formda entegre olacak formda tasarlanmış.

BE3600 modeli, 3.6 Gbps’ye varan çift bant WiFi 7 kapasitesi ile ışık suratında bir temas sunuyor. 4K/8K içerik akışından, sürükleyici AR/VR oyunlarına kadar geniş bir yelpazede, aygıtlarınızın tam potansiyellerini kullanabilmelerini sağlıyor. MLO çift kanal entegrasyonu sayesinde, tek bir aygıt hem 2.4G hem de 5G bantlarına tıpkı anda bağlanabiliyor. Bu esneklik, bilhassa potansiyel teşebbüslerin olduğu ortamlarda optimal performans sağlıyor.

2.5 Gbps suratında WAN/LAN portuna ve üç adet 1 Gbps suratında WAN/LAN portuna sahip olan router, yüksek süratli bilgi transferlerini kolaylaştırıyor. Bu özellik, birden fazla aygıta sahip konutlar için ülkü. Dört dış anten ve Işın Oluşturma teknolojisi ile azamî kapsama alanı sağlanıyor, konutunuzun her köşesinde güçlü ve muteber irtibatlar sunuluyor.

Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

Qualcomm tarafından üretilen 4 çekirdekli 1.1GHz suratında bir çiple donatılmış olan router, süratli ve stabil bir performans sunuyor ve birebir anda 128 aygıta kadar çevrimiçi olma dayanağı sağlıyor. Bu, hem günlük internet kullanımı hem de daha talepkar misyonlar için uygundur.

Mesh takviyesi ile ağ kapsama alanınızı genişletebilirsiniz. Böylelikle 10’a kadar Xiaomi/Redmi router, Mesh ağ oluşturmak için birlikte çalışabilir. Konutlarınızın her köşesinin kapsama alanı içinde kalmasını sağlayarak kesintisiz bir internet tecrübesi sunar.

Router ayrıyeten, Xiaomi akıllı konut aygıtları için tek tıklamayla ağ oluşturma özelliği sunarak konutunuzu akıllı bir cennete dönüştürür. Ayrıyeten bir Konut Güvenlik Merkezi olarak da vazife yapar, zımnilik muhafazası ve ebeveyn kontrolü özellikleri sunar. Mijia Uygulaması üzerinden aile bireylerinin aygıtlarını yönetebilir, URL’leri filtreleyebilir ve siber tehditlere karşı muhafaza sağlayabilirsiniz.

Xiaomi BE3600 2.5G 3600 MHz WiFi 7 Router, ileri teknolojiyi uygun fiyatla birleştirerek, hem yeni hem de gelecekteki irtibat muhtaçlıklarını karşılamak isteyenler için eksiksiz bir seçenek sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz