Ana Sayfa Donanım Xiaomi’nin yeni Solar Outdoor Kamera BW400 Pro modeli tanıtıldı

Xiaomi’nin yeni Solar Outdoor Kamera BW400 Pro modeli tanıtıldı

0
Xiaomi’nin yeni Solar Outdoor Kamera BW400 Pro modeli tanıtıldı

Xiaomi, güvenlik kamerası pazarında kıymetli bir adım daha atarak yeni bir eseri tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Bu yeni eser, Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set olarak isimlendiriliyor ve birçok ileri teknoloji özelliğiyle donatılmış durumda. Eser, bilhassa güneş gücüyle çalışan bir pil sistemine sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Bu sistem, yüksek kapasiteli 10000mAh bir batarya ile destekleniyor. Kamera, 132° geniş görüş açısı sunarken, çok katmanlı bilgi şifrelemesi ve IP66 su ve toz direnci üzere özellikleriyle de ön plana çıkıyor.

2.5K ultra net gece görüşü, yapay zeka takviyeli algılama ve kesin tanıma yetenekleri, Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set’in en önemli özellikleri ortasında yer alıyor. Farklı etraf şartlarında net imgeler sağlamak için büyük bir f/1.6 diyafram açıklığına sahip olan kameranın konseyimi ve kullanımı epeyce kolay.

Xiaomi’nin yeni Solar Outdoor Kamera BW400 Pro modeli tanıtıldı

Bu kamera, bilhassa dış yer kullanımına uygun olarak tasarlanmış durumda. Güçlü kızılötesi ışıklar ve tam renkli LED ışıkları, tesirli bir gece görüşü sağlıyor. Olağan kullanım şartlarında 180 gün süren bir batarya ömrüne sahip olan bu eser, akıllı hesaplamalar için bir AI yongası içeriyor ve iki istikametli sesli arama yapabilme özelliğine de sahip. Profesyonel dış yer tasarımı, su ve toz geçirmez özellikler içeriyor. Ayrıyeten, kablosuz bağlantı takviyesi, mahallî SD kart depolama ve bulut depolama seçenekleri de sunuyor. Kamera, Google Assistant ve Alexa üzere tanınan sesli asistanlarla da uyumlu.

Ürün, Xiaomi’nin küresel web sitesinde aslında listelenmiş durumda lakin fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntıları şimdi açıklanmadı. Xiaomi Solar Outdoor Camera BW400 Pro Set, bilhassa dış yer güvenlik gereksinimleri düşünülerek tasarlanmış bir eser olarak karşımıza çıkıyor. Güneş gücüyle çalışan bu akıllı kamera, yüksek teknoloji özellikleriyle öne çıkarken, kullanıcıların güvenliğini ve rahatlığını ön planda tutuyor. Herhangi bir dış mekan ortamında kullanıma uygun olan bu aygıt, günümüz teknolojik yeniliklerini güvenlik alanında kullanıcılarına sunuyor. Xiaomi’nin bu yeni eseri, bilhassa güç verimliliği ve uzun ömürlü batarya kullanımıyla dikkat çekerken, yapay zeka destekli özellikleriyle de çağdaş bir güvenlik tahlili olarak öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz