Ana Sayfa Mobil YouTube’a Televizyon ve Telefonları Bağlama Özelliği Geldi

YouTube’a Televizyon ve Telefonları Bağlama Özelliği Geldi

0
YouTube’a Televizyon ve Telefonları Bağlama Özelliği Geldi

YouTube üzerinden görüntü izleyip vakit geçirmek birçoğumuzun epeyce sevdiği bir aktivite. Sevdiğimiz bir görüntünün altına gelen yorumları okumak ve bizimle tıpkı fikirde olan insanların olduğunu görmek de bir epey keyifli ediyor.

Ancak maalesef ki görüntülerin altındaki yorumlar akıllı TV’lerde görünmüyor; bu da bizleri YouTube’u daha çok web tarayıcısından yahut taşınabilir uygulamadan izlemeye itiyordu. Gerçekten televizyonlarımızın büyük ekranlarında görüntü izlemek ve yorum okumak çok daha keyifli olacağı için YouTube bu duruma yeni bir tahlil getirdi.

Android ve iOS telefonlar TV’ye bağlanarak yorumlar ve etkinliklere erişim sağlanabilecek

Youtube'A Televizyon Ve Telefonları Bağlama Özelliği Geldi - Yerli Portal

İzleyicilerin büyük birçoğunluğunun sabırsızlıkla beklediği ve tahminen de neden olmadığını sorguladığı bir özellik nihayet YouTube tarafından duyuruldu. Bugün prestijiyle kullanıma sunulan bilhassa birlikte artık Android ve iOS telefonlar ikinci ekran üzere kullanılarak YouTube görüntülerinde etkileşimler görüntülenebilecek. Tabii bu etkileşimlere yorumlar, beğeniler ve emsal öbür etkinlikler de dahil edilmiş oldu.

Yeni özelliği kullanmak için ise televizyonunuz ve telefonunuzda birebir YouTube hesabınızın açık olması yeterli oluyor. Böylece aygıtlarınız eşleşerek, birebir anda etkileşimleri iki aygıtınızda da görmenize imkan sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz