Ana Sayfa Kripto Para Yuga Labs’ın Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınlandı

Yuga Labs’ın Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınlandı

0
Yuga Labs’ın Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınlandı

Son devirde en çok konuşulan hususlardan biri olan NFT pazarı büyümeye ve gelişmeye sürat kesmeden devam ediyor. Kesimin öne çıkanlarından olan Bored Ape Yacht Club’ın da gerisindeki şirket Yuga Labs da faaliyetlerine devam ediyor.

Yuga Labs, yazılım firması Improbable ile birlikte geliştirmekte oldukları metaverse platformu için bir başlangıç kılavuzu niteliğinde olan bir litepaper yayınladı. Bu litepapera projenin de ismi olan Otherside (diğer taraf) ismi verildi.

Otherside projesi geliyor

Yuga Labs'In Metaverse Platformu İçin Litepaper Yayınlandı - Yerli Portal

Yuga Labs tarafından yapılan açıklamada, Otherside projesi için vizyon, gelecek ve etik bilgilerinin yer aldığı bir dokümanın yayınlandığı tabir edildi .Twitter platformu üzerinden yaptığı paylaşımlarla bilgi veren Yuga Labs, yayınlanan litepaperı bir kilometre taşı olarak görüyor.

Şirketten yapılan açıklamalarda firmanın açık, şeffaf ve yinelenen bir tavır sergileyeceği tabir ediliyor. Ayrıyeten bu tavrın düzgün bir seyirde ilerlemesini sağlayacakları da iletiliyor.

Otherside için geçtiğimiz mayıs ayında Yuga Labs çeşitli NFT’ler satışa çıkarmıştı. Bu NFT’ler ise saatler içinde tükenmişti. Bu manada Otherside daha aktif hale gelmeden evvel bir rekor kırmayı başarmıştı.

Yuga Labs son periyotta Otherside projesi dışında kapalı nazilik argümanlarıyla da gündeme geliyor. Hususla ilgili olarak da paylaşımlarda bulunan firma, haklarındaki bu argümanları redderek savları ortaya atanlar hakkında yasal süreci de başlattıklarını açıkladılar. Bored Ape Yacht Club dışında Cryptopunks ve Meebits adlı NFT projelerine de imza atmış olan Yuga Labs’ın yeni projeleri de merakla bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz