Ana Sayfa Sinema Doctor Who’nun Yeni Döneminden Birinci Fragman [Video]

Doctor Who’nun Yeni Döneminden Birinci Fragman [Video]

0
Doctor Who’nun Yeni Döneminden Birinci Fragman [Video]

Yıllardır hayatımızın içerisinde olan ve dünyanın en tanınan dizileri ortasında yer alan Doctor Who ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Dizinin tüm haklarını elinde tutan BBC, fenomen dizinin Kasım 2023’te 3 özel kısım olarak geri döneceğini açıkladı. Yeni kısımlardan ilk fragman da geldi.

BBC tarafından yapılan açıklama, sadece yeni kısımlar ile ilgili değildi. Diziden sorumlu isimler arasında yer alan Russell T. Davies, karakterlerle ilgili de açıklamalarda bulundu. Gelin daima birlikte o açıklamalara ayrıntılıca bakalım.

David Tennant, Doctor Who’ya geri dönüyor!

Doctor Who'Nun Yeni Döneminden Birinci Fragman [Video] - Yerli Portal

BBC tarafından yapılan açıklamalarda, David Tennant’ın projeye tekrar dahil olacağı belirtildi. Aslında 2005-2010 yılları ortasında Onuncu Hekim olarak karşımıza çıkan Tennant’ın üçleme için diziye tekrar döneceği zati söyleniyordu. Yapılan açıklamada, David Tennant’ın “On Dördüncü Doktor” olarak rol alacağı resmen duyuruldu. Daha öncelerde On Dördüncü Hekim olarak anılan Ncuti Gatwa ise On Beşinci Hekim olarak karşımıza çıkacak.

Doctor Who’nun sorumluları ortasında yer alan Russell T. Davies, bahisle ilgili olarak şu tabirleri kullandı: “David Tennant’ın ortaya çıkışının bir şok olduğunu düşünüyorsanız, çok daha fazla sürprizimiz var! Ncuti Gatwa’nın On Beşinci Doktor’a giden yolu; gizem, endişe, robotlar, kuklalar, tehlike ve cümbüş ile doludur! Ve olağanüstü Donna Noble’ın dönüşüyle nasıl bir teması var? Nasıl, ne, neden? Spekülasyon yapmanız için bir yıl veriyoruz!

Doctor Who’nun yeni kısımları için hazırlanan birinci fragman:

On Üçüncü Hekim yenilemesi için paylaşılan görüntü:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz