Ana Sayfa Yaşam GDG DevFest Izmir ’22 Başlıyor!

GDG DevFest Izmir ’22 Başlıyor!

0
GDG DevFest Izmir ’22 Başlıyor!

Mobil (Android/iOS) ve Web Teknolojileri, Yapay Zeka, Bulut Teknolojileri, IoT, Oyun Geliştirme gibi hususların ele alındığı GDG DevFest Izmir’in 2022 takvimi belirli oldu. GDG İzmir tarafından düzenlenen aktiflik, 17 Aralık 2022 Cumartesi günü Tepekule Kongre Merkezi’nde gerçeklşecek. 

Her yıl, İstanbul ve İzmir olmak başta üzere civar vilayetlerden de ağır iştirakin gerçekleştiği aktifliğe bu yıl 1500’ü aşkın kişinin katılması bekleniyor. Aktiflik kapsamında yer alan ana bahisler; Mobil (Android/iOS) ve Web Teknolojileri, Yapay Zeka, Bulut Teknolojileri, IoT, Oyun Geliştirme ve bu alanlarda yaşanan gelişmelerden olacak.

Alanında uzman bireylerden bilgilendirici – eğitici konuşmalar ve uygulama oturumlarının yanı sıra, iştirakçiler birebir vakitte aktiflik mühletince devam edecek olan çeşitli oyun ve bulmacaları çözerek ikramlar kazanma fırsatı yakalayabilecek.

GDG DevFest Izmir ’22 indirimli biletleri tükeniyor! 

Sınırlı sayıda satışa sunulan indirimli biletlerin yanı sıra aktifliğe .edu uzantılı email adresi ile kayıt yaptıran birinci 500 öğrenciye fiyatsız bilet de verilecek.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek ve size uygun bileti satın almak için websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Devfest 2019

DevFest 2018

DevFest 2017

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz