Ana Sayfa Donanım Hepsiburada’da Bilgisayar ve Ekipmanlarda Sepette %5 İndirim

Hepsiburada’da Bilgisayar ve Ekipmanlarda Sepette %5 İndirim

0
Hepsiburada’da Bilgisayar ve Ekipmanlarda Sepette %5 İndirim

Kasım ayı boyunca ülkemizde pek çok e-ticaret platformunda özel indirimler yapıldı. Hepimizi en çok tatmin eden indirimlerin gerçekleştiği platformlardan biri de Hepsiburada’ydı. Ay boyunca farklı kampanyalarla indirimli alışveriş yaptığımız platform, bize son bir hoşluk olarak bu akşama özel bir indirim daha yapacak.

Bildiğiniz üzere aslında meşhur ‘Efsane Cuma’ bugün. Hepsiburada da bu fırsatı değerlendirdi ve bilhassa bilgisayar ve bilgisayar ekipmanı eksiklerini şimdi tamamlama fırsatı bulmayanlar için tüm indirimlere ek sepette %5 indirim kampanyası düzenledi.

Monitörler, bilgisayarlar, tabletler, mouselar ve daha fazlasında indirim fırsatı gece uzunluğu devam edecek

Hepsiburada'Da Bilgisayar Ve Ekipmanlarda Sepette %5 İndirim - Yerli Portal

Bu akşam 18.00’de başlayacak olan ‘Efsane Teknoloji’ indirimlerinde bilgisayar kategorisindeki eserlerde var olan indirimlere ek sepette %5 indirim kazanacağız. Bilgisayarlar, tabletler, mouse ve klavyeler, monitörler üzere pek çok eserde geçerli olacak kampanya, gece 02:00’a kadar devam edecek. Kampanya Apple, Samsung, Lenovo, Monster, Acer, HP, Logitech gibi pek çok büyük markanın ürünlerinde geçerli olacak. 

Hepsiburada bütün indirimlerin, kampanyaların ve eser çeşitliliğinin yanında bilhassa sunduğu ödeme seçenekleriyle de teknoloji alışverişlerimizde öne çıkan bir platform. Şayet sizin de bilgisayar ve ekipman eksiğiniz varsa, sepette %5 indirim fırsatını da kaçırmadan Hepsiburada’ya özel ödeme seçenekleriyle alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Kampanya ayrıntılarına ve indirimlerin geçerli olacağı eser ve markalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz