Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Fold ekranı için açıklama yapıldı!

Samsung Galaxy Fold ekranı için açıklama yapıldı!

0

{iframe}

Samsung Galaxy Fold son vakitlerde ekranında yaşanan sorunlarla gündeme geliyor. Galaxy Fold‘un ekranında yaşanan meselelerin akabinde, Samsung süratli bir formda inceleme başlatmıştı. Ortadan geçen mühletin akabinde Samsung mevzuyla alakalı ilk resmi açıklamasını da yaptı. Samsung Galaxy Fold ekranı için yapılan açıklama haberimizde.

Samsung Galaxy Fold ekranı için açıklama yapıldı!

Konuyla alakalı en merak edilen soru, satış tarihinin ertelenip ertelenmeyeceği idi. Galaxy Fold’un erteleneceği daha evvelden belirli olmuş olsa da, Samsung geciktirmeyi resmi olarak onayladı. Bununla birlikte şirket, önümüzdeki süreçlerde yeni satış tarihini açıklayacaklarını da belirtti.

Samsung Galaxy Fold Ekranı Için Açıklama Yapıldı! - Yerli Portal

Yaşanan meselelerle ilgili incelemede bulunan şirket, sorunun kaynağıyla ilgili birinci bulguları da açıkladı. Yaşanan sorunun menteşenin açıkta kalan kısımlarının aldığı darbe ile ilgili olabileceğini belirten Samsung, aygıtın içinde bulunan hususların ekran performansını etkilediğine yönelik örneklerle karşılaştıklarını açıkladı.

Açıklamanın devamında ise ekran korumasına yönelik tedbirlerin alınacağı söylendi. Şirket ayrıyeten gözetici katman içeren ekranın bakımı ve kullanımı hakkındaki bilgilendirmenin de arttırılacağını belirtti.

Katlanabilir ekranın yanı sıra Snapdragon 855 işlemci, 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama ünitesiyle de son derece argümanlı olan Galaxy Fold’un Kuzey Amerika’daki satış fiyatı 1980 dolar olarak açıklanmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz