Ana Sayfa Oyun Turkcell eMilli Ekip Seçmeleri’nde Büyük Final Geldi!

Turkcell eMilli Ekip Seçmeleri’nde Büyük Final Geldi!

0
Turkcell eMilli Ekip Seçmeleri’nde Büyük Final Geldi!

Ülkemizdeki futbol tutkunu oyunseverler, kasım ayının başından beri heyecanlı bir sürecin içerisindeler. Zira Turkcell eMilli Kadro Seçmeleri, 3 Kasım prestijiyle resmen başladı ve an prestijiyle da sona gelmiş durumda. 17 Kasım’da (yarın) gerçekleştirilecek final müsabakaları ile Türkiye’yi sanal dünyada temsil edecek oyuncular belirlenmiş olacak. 

3 Kasım’da başlayan ve FIFA 23 üzerinden gerçekleştirilen eleme çeşitlerine onlarca oyuncu katıldı ve bu oyuncular, 3 turnuvayı geride bıraktılar. Geriye ise 4 oyuncu kaldı. Bu oyuncular, 17 Kasım’da karşı karşıya gelecekler ve kıyasıya rekabet edecekler. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) İstanbul Riva’daki tesislerinde gerçekleştirilecek büyük final müsabakalarından sonra, Türkiye eMilli Kadrosunu milletlerarası turnuvalarda temsil edecek oyuncular remen muhakkak olmuş olacak.

Final müsabakaları, canlı yayın aracılığıyla takip edilebilecek

Turkcell Emilli Ekip Seçmeleri'Nde Büyük Final Geldi! - Yerli Portal

Turkcell eMilli Grup Seçmeleri’ni yakından takip etmek isteyen oyunseverler de unutulmadı. Yarın gerçekleştirilecek müsabakalar, saat 12:00 ila 20:00 saatleri arasında Türkiye Futbol Federasyonu‘nun resmi YouTube ile Twitch kanalları üzerinden canlı yayınla servis edilecek. Şayet siz de bu müsabakaları takip etmek isterseniz, TFF’nin Twitch kanalı için burada, YouTube kanalı için burada bulunan ilişkiyi kullanabilirsiniz.

Türkiye eMilli Kadrosu’nu temsil edecek oyuncular, Aralık 2022 prestijiyle heyecanlı bir sürece başlayacaklar. O denli ki Temmuz 2023’te gerçekleştirilen sanal Dünya Kupası için eleme müsabakaları resmen başlayacak. Mart 2023’e kadar devam edecek süreçte muvaffakiyet gösterebilirsek, eMilli oyuncuları büyük şampiyona kapsamında görebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz