Ana Sayfa Mobil Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı! Harikulade bir tablet geliyor!

Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı! Harikulade bir tablet geliyor!

0
Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı! Harikulade bir tablet geliyor!

Xiaomi‘nin Pad 7 serisi olarak isimlendirilen yeni bir tablet serisi üzerinde çalıştığı söylentileri dolaşıyor, lakin şirket tarafından şimdi resmi bir onay gelmedi. Bu yeni tablet serisine dair kimi sızıntılar ortaya çıktı, lakin net ayrıntılar şimdi bekleniyor. Tanınmış bir duyumcu olan Digital Chat Station, sav edilen Pad 7 Pro modeline ilişkin kimi ek özellikleri paylaştı.

Duyumcunun aktardığına nazaran, bu yeni tablet 12.45 inç büyüklüğünde LCD ekranla gelecek ve 16:10 ekran oranı ile 144Hz yenileme suratına sahip olacak. Aygıt, Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi ile güçlendirilecek ve 120W süratli kablolu şarj dayanağına sahip olacak.

Bu bilgiler, 120W süratli şarj özelliğine işaret eden 24018RPACC model numaralı bir Xiaomi tablet için Çin’in 3C düzenleyici kurumundan alınan bir sertifikasyonla örtüşüyor.

Xiaomi Pad 7 Pro’nun ekran ve şarj özellikleri sızdırıldı

Ayrıca, Xiaomi Pad 7 Pro‘nun 24018RPACG model numarası ile Singapur’un IMDA sertifikasyon platformunda göründüğü ve yakında piyasaya sürüleceğine dair işaretler var. Lakin, ayrıntılı özellikler yahut fiyatlandırma hakkında şimdi bir bilgi verilmedi.

Daha evvel Digital Chat Station, tablet için kimi dikkat cazip özelliklerden bahsetmişti. Bunlar ortasında 144Hz yüksek yenileme suratına sahip ekran, çift 50MP kamera suramı, 67W/90W şarj destekli çift çekirdekli pil, dört hoparlörlü sistem ve gelişmiş çoklu aygıt sistemleri yer alıyor.

İddia edilen Xiaomi Pad 7 Pro tableti, muhtemelen Xiaomi 24018RPACC olarak Şubat sonuna kadar Çin’de piyasaya sürülecek. Öbür Xiaomi aygıtlarıyla meselesiz bir halde ilişki kurması ve Android 14 tabanlı HyperOS sistemine sahip olması bekleniyor.

Ayrıca, OLED ekranlı ve Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili öteki tabletlerin de Pad 7 serisinin bir kesimi olarak geleceği ima ediliyor. Bu model, Xiaomi Pad 7 Max tableti olabilir ve Nisan ayında Xiaomi 14 Ultra ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz