Ana Sayfa Oyun 8 Yıl Evvel Duyurulan Dead Island 2, Yeniden Ertelendi

8 Yıl Evvel Duyurulan Dead Island 2, Yeniden Ertelendi

0
8 Yıl Evvel Duyurulan Dead Island 2, Yeniden Ertelendi

Video oyun tutkunları, 2011 yılında Dead Island isimli bir oyun ile tanışma imkanı yakalamışlardı. Aksiyon rol yapma çeşidindeki oyun hem PC hem de konsol sahipleri tarafından beğenilmişti. Hal bu türlü olunca da geliştirici takım, Dead Island 2 isimli yeni oyun için kolları sıvadı. 2014 yılından beri üzerinde çalışılan oyun ile ilgili gelen son haberlerse ne yazık ki bir defa daha can sıkıcı.

Dead Island 2, yıllar boyunca ertelenip durdu. Hatta bu süreçte orta oyunlar da piyasaya sürüldü. Birkaç ay evvel yapılan bir açıklamada ise Dead Island 2’nin 6 Aralık’ta yayınlanacağı açıklanmıştı. Lakin yapılan son açıklama, oyunun bir kere daha ertelendiğini gözler önüne serdi. Pekala bundan sonra da erteleme olur mu? Açıkçası olsa da kimseyi şaşırtmaz…

Dead Island 2, 28 Nisan 2023’te yayınlanacak!

8 Yıl Evvel Duyurulan Dead Island 2, Yeniden Ertelendi - Yerli Portal

Dambuster Studios tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için yayınlanacak olan oyun, yapılan son açıklamaya göre 28 Nisan 2023‘te oyuncularla buluşacak. Oyunun resmi internet sitesinde yapılan açıklamada 3 aylık erteleme için “12 kısa hafta” tabirinin kullanılması dikkat çekti.

Bu ortada; Dead Island 2 için 6 Aralık’ta bir aktiflik gerçekleştirilecek. Bu aktiflik, oyunun geldiği son evreyi gözler önüne serecek. Oyuncular, oyun mekaniklerini anlayabilmek açısından bir oynanış görüntüsü da görebilecekler. Son olarak; oyunun Epic Games üzerinden 499 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz