Ana Sayfa Sinema Antonio Banderas, Yeni Bir Zorro Sinemasında Rol Alabilir

Antonio Banderas, Yeni Bir Zorro Sinemasında Rol Alabilir

0
Antonio Banderas, Yeni Bir Zorro Sinemasında Rol Alabilir

Bir devir Hollywood’un beğenilen isimlerinden olan Antonio Banderas, Zorro rolüyle akıllara kazınmıştı. Ünlü oyuncu, katıldığı bir söyleşide yeni bir Zorro filmi için kamera karşısına geçmek isteyip istemediği istikametindeki sorulara karşılık verdi.

Banderas’ın açıklamalarına nazaran ünlü oyuncu, teklif gelmesi durumunda ikonik karakteri bir kere daha canlandırmaya hazır fakat bu kere, rolü bir sonraki oyuncuya devretmek için kamera karşısına geçmek istiyor. Hatta kendi yerine düşündüğü aday bile muhakkak. 

Maskeyi devretmek

Antonio Banderas, Yeni Bir Zorro Sinemasında Rol Alabilir - Yerli Portal

Yakın vakitte vizyona girecek olan Çizmeli Kedi animasyonu için basın mensuplarıyla bir ortaya gelen ünlü oyuncuya, tekrar Zorro’yu oynamak isteyip istemediği soruldu. Daha evvel Anthony Hopkins’ten rolü devralmış olan Banderas, karakteri diğer bir aktöre devretmek için yine bir Zorro sinemasında yer alabileceğini söyledi. 

1998 yılında çekilen The Mask of Zorro filminde Anthony Hopkins’in canlandırdığı Don Diego de la Vega -orijinal Zorro- maskesini ve kılıcını, mirasını devralacak olan Banderas’ın karakterine vermişti. Bir sonraki sinemada Zorro olarak Banderas’ı görmüştük. Artık Oscar adayı oyuncu, tıpkı şeyi bir diğer aktör için yapmayı planlıyor. Ünlü aktör sorulara “Evet, bu ihtimali düşünebilirim, neden olmasın? Beni ‘Zorro’ çekmek için çağırırlarsa, Anthony Hopkins’in benim için yaptığını yapabilirim, meşaleyi devrederim.” halinde karşılık verdi. 

Banderas’ın aklındaki isim ise Tom Holland’dan diğeri değil. “Onunla Uncharted’ı yaptım, ve o çok enerjik ve eğlenceli. Kıvılcıma da sahip, yani neden olmasın?” diyen Banderas için Holland en uygun aday. 

Banderas, Shrek sinemasında de karşımıza çıkan Çizmeli Kedi karakterine bir sonraki sinemada de sesini verecek. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz