Ana Sayfa Android Bilgisayardan PUBG Taşınabilir oynamak!

Bilgisayardan PUBG Taşınabilir oynamak!

0

{iframe}

Günümüzün en ünlü ve sevilen oyunu PUBG, taşınabilir versiyonunu tüm Dünya’ya açmasının akabinde milyonlarca oyuncuyu daha bünyesinde toplamayı başarmıştı. Biz de sizler için Bilgisayardan PUBG Taşınabilir oynamak nasıl yapılır, onu anlatıyoruz. Adım adım PUBG mobile pc versiyon nasıl yapılır görelim.

Bilgisayardan Pubg Taşınabilir Oynamak! - Yerli Portal

PUBG Taşınabilir bilgisayardan nasıl oynanır?

Dünyaca ünlü oyun PUBG Mobil oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için bir çok seçenek mevcut. Biz sizler için en çok tercih edilen iki seçeneği araştırdık ve listeledik.

Bilgisayardan PUBG Taşınabilir oynamak!

1.Nox Player

Bu emülatörü kullanmak istiyorsanız öncelikle, Nox Player‘i sitesinden indirmelisiniz. Siteye gitmek için buraya tıklayınız.

Uygulamayı indirdikten sonra, uygulamanın Google Play Store’una gidip Google hesabınıza girerek Android mağazasından oyunu indirebilirsiniz.

Bilgisayardan Pubg Taşınabilir Oynamak! - Yerli Portal Bilgisayardan Pubg Taşınabilir Oynamak! - Yerli Portal

2.Tencent tarafından yapılan emülatör 

PUBG Mobil‘in dağıtıcı firması olan Tencent, oyun ile yüzde yüz uyumlu Android PC emülatörü yaparak oyunculara büyük bir kolaylık sağlamış.

Bilgisayardan Pubg Taşınabilir Oynamak! - Yerli Portal

Bu emülatörde bilgisayar üzerinden oyunu oynamak için, fotoğrafta gördüğünüz üzere uygulamanın sağ üst köşesindeki + tuşuna basarak, buradan indireceğiniz PUBG Taşınabilir APK belgesini çıkan ekrandan seçerek uygulamada oyunu indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

PUBG Taşınabilir 0.5.0 güncellemesi

PUBG Mobile 0.5.0 güncellemesiyle birlikte, Miramar oyuna eklenirken, yeni araçlar ve silahlar da oyunculara açılıyor. Yeni harita PUBG Mobil’in Arcade modu tarafında şimdilik desteklenmiyor olsa da, önümüzdeki periyotta çıkacak güncellemelerle bu durum değişebilir.

Oyunun çehresini değiştiren ve taşınabilir versiyonu orjinal oyuna yaklaştıran bu güncellemenin akabinde, sırada ise aktiflik vazifeleri var. Bu aktiflik misyonları sayesinde çok daha kolay bir halde oyunda BP kasabileceğiz.

Daha güzel Ping oranı ve Lag giderme için:

Adım 1: İlk önce PUBG Mobile‘ı çalıştırın ve oturum açtığınızdan emin olun.

Adım 2: Giriş ekranında, orta yüzün en üstünde Sunucu kısmına girin. Avrupa veya Asya sunucusunu seçtiğinizden emin olun. Bu sunucular hem yeni eklendiği, hem de konum prestiji ile yakın oldukları için size daha düzgün bir ping oranı sağlayacaktır.

Not: Sistem evraklarına müdahale edileceği ve ve 3.Parti bir yazılım kullanılacağı için tüm sorumluluğun kullanıcıya ilişkin olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

:: PUBG Mobil’i bilgisayar üzerinden oynayacak mısınız?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz