Ana Sayfa Android Facebook Messenger kullanıcılarını kurtaracak haber!

Facebook Messenger kullanıcılarını kurtaracak haber!

0

{iframe}

Facebook’un sohbetler kısmını ayırıp Messenger olarak başka bir uygulama sunması, birçok kullanıcının reaksiyonuna sebep olmuştu. Buna karşın Facebook, sohbetler kısmını kendi uygulamasında sunmamaya devam etti. Lakin artık ortaya çıkan kimi haberlere nazaran, Facebook Messenger özelliğini kullanmadan da sohbetler erişim imkanı sunulacağını gösteriyor.

Facebook Messenger Kullanıcılarını Kurtaracak Haber! - Yerli Portal

Facebook Messenger’ın akıbeti ne olacak?

Şu anda aylık kullanıcı sayısı yaklaşık 1.3 milyar olan Messenger, aygıtlarda hem fazladan şarj yemesinden ötürü hem de yer kaplamasından ötürü sevilmiyordu. Fakat tabi o olmadan Facebook üzerinden sohbet edilmediği için kullanmak hepimiz için neredeyse bir mecburiyet.

Jane Manchun Wong isimli bir kişi tarafından atılan twit, Facebook uygulamasıyla entegre olan sohbetler sekmesini gösteriyor. Twit’in açıklaması olarak da “Facebook, entegre iletileşme için sohbetleri tekrar uygulamaya getiriyor” yazıldığı görülüyor.

Tabi atılan bu twit doğruluk hissesi ne kadardır bilinmiyor. Fakat Facebook‘un her özellik için farklı bir uygulama çıkarması birçok kullanıcıyı sıkmış durumda. Ve bu durum karşısında Facebook‘un bu türlü bir atak yapması yüksek ihtimaller ortasında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz