Ana Sayfa Sinema Christian Bale, Star Wars’ta Rol Almak İstediğini Açıkladı

Christian Bale, Star Wars’ta Rol Almak İstediğini Açıkladı

0
Christian Bale, Star Wars’ta Rol Almak İstediğini Açıkladı

Bugüne kadar oynadığı sinemalarda kendini çok fazla rolüne adamasıyla ve mükemmel oyunculuğuyla herkesin aklına kazınmış olan deneyimli jön aktör Christian Bale, sıkı bir Star Wars hayranı ve geçmişte verdiği röportajlarda da seride yer almayı ve Lucasfilm ile çalışmayı istediğini pek çok sefer lisana getirmişti. Hatta 2018 yılında, Solo: A Star Wars Story sineması için görüşmeler yaptığını bile doğrulamıştı.

Şimdi de başarılı oyuncu The Hollywood Reporter’a verdiği bir röportajda dünyanın en tanınan bilim-kurgu sineması serisi Star Wars’ta hala yer alıp almak istemediği sorulduğunda epey değişik bir yanıt verdi. Batman ve American Psycho üzere sinemaların yıldızı Christian Bale’in Star Wars’ta oynamak istediği rol, öyle rastgele bir rol değil. Kendisi çok spesifik bir karakter ile çok spesifik bir sahnede yer almak istiyor. Gelin olayın ayrıntılarına bakalım.

Christian Bale, bir Stormtrooper’ı oynamak istiyor

Christian Bale, Star Wars’ta Rol Almak İstediğini Açıkladı - Yerli Portal

Ünlü aktör Bale, verdiği röportajda birebir Star Wars: A New Hope sinemasında bir kapıdan geçerken kafasını çarpan Stormtrooper üzere kendisi de birebir halde bir Stormtrooper’ı canlandırıp ”kafasını duvara vurmak istiyor.”

“Star Wars’ta tek istediğim bir Star Wars kıyafeti içinde olmak ve yürürken kafamı bir kapıya ya da diğer bir şeye çarpmaktı. Star Wars’u çok fazla izleyenler, Stormtrooper’ın içeri girerken başını kapıya vurduğu o sahneyi bilirler. O adam olmak isterdim.” Bale açıklamalarının devamında bundan çok daha şanslı olduğunu da belirterek Star Wars kozmosu ve o kainatı üreten takımla bağlarının da olduğunu söyledi.

Christian Bale’in yakın vakitte vizyona giren Thor: Love and Thunder’da Gorr karakterini canlandırmasıyla birlikte aktörün Disney’e olan yakınlığı kelam konusu olabilir. Kim bilir, tahminen de nitekim gelecekte Bale’i bir Stormtrooper olarak görebiliriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz