Ana Sayfa Sinema Doctor Strange in the Multiverse of Madness Disney Plus’ta

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Disney Plus’ta

0
Doctor Strange in the Multiverse of Madness Disney Plus’ta

Doctor Strange, birinci sinemasından bu yana en sevilen Marvel karakterlerinden biri haline geldi. Karakterin kendine has özellikleri Benedict Cumberbatch’in başarılı oyunculuğuyla birleşince Dr. Strange’in sevilmesi epey doğal bir sonuç oldu.

Doctor Strange’in son sineması ise pek çok ülkede gişe rekorları kırdı. Marvel evrenlerinin giderek daha çok birleşmesi ve serilerin geleceği büyük bir merak konusu olmuşkenDoctor Strange in the Multiverse of Madness da büyük bir ilgi gördü. Sineması sinemada izleme fırsatı bulamayanlara ise Disney Plus’tan sevindiren haber geldi.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness 22 Haziran’da Disney Plus’ta!

Doctor Strange In The Multiverse Of Madness Disney Plus'Ta - Yerli Portal

Disney Plus, ülkemizde gelmeden aylar evvel bile büyük bir ilgi görmeyi başarmış ve merak uyandırmıştı. Platformda yayınlanan Marvel kainatına ilişkin sinemaların yanı sıra çok sayıda başarılı üretimin da yer alması sebebiyle pek çok kullanıcı Disney Plus üyeliği almak için hazırlıklara başlamıştı. Yabancı üretimleriyle göz dolduruyor olsa da Disney Plus şu günlerde yerli oyuncularla yaptığı muahedeler ve platforma ekleyeceği yeni üretimlerle da isminden sıkça kelam ettiriyor.

Yine emsal bir haber heyecan yaratan Doctor Strange in the Multiverse of Madness sineması için geldi. Serinin son filminin 22 Haziran’da Disney Plus’ta yayınlanacağı duyuruldu. Sinemaya gidip izleyememiş olanlarımız için büyük bir fırsat olarak görülen bu adım, birçoğumuzu hayli sevindirdi. Biliyorsunuz ki Disney Plus ülkemizde çok yakında yayın hayatına başlayacak ve pek çok imale platform üzerinden ulaşabileceğiz. Bilhassa Doctor Strange’in son sineması üzere yeni üretimlerin platforma eklenmesi de ziyadesiyle hoş bir haber.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz