Ana Sayfa Oyun Fortnite için ‘hayvansever’ güncelleme!

Fortnite için ‘hayvansever’ güncelleme!

0
Fortnite için ‘hayvansever’ güncelleme!

{iframe}

Fortnite için yayınlanan yeni güncelleme ile birlikte oyuna değerli bir özellik eklendi. Fortnite güncelleme ile birlikte artık hayvanlar evcilleştirilebilir hale geliyor.

Fortnite güncelleme ile zenginleşiyor!

Popüler Battle Royale oyunu Eylül ayında, 6. Dönem kapsamında bir güncelleme getirmişti. Bu güncelleme ile bir arada oyuna ejderha, köpek ve bukalemun gibi hayvanlar eklenmişti. Lakin son güncellemeye kadar bu hayvanlarla etkileşime geçmek mümkün değildi.

Versiyon 8.40’ın kullanıcılara sunulması ile bir arada oyuncular, köpekler ve başka hayvanlar ile irtibata geçebilecek, hatta onları evcilleştirebilecek. Evcilleştirilen hayvanlar bir işe yaramayacak olsa da yanınızda taşınabilecek. Hayvanlar için özel sakinler satın alınabilecek.

Fortnite Için ‘Hayvansever’ Güncelleme! - Yerli Portal

Versiyon 8.40 ile birlikte oyuna diğer yeni özelliklerde eklenecek. İki yeni sonlu vakit modu gelen güncelleme ile bir arada sezon 8’de kaldırılan uçaklar geri gelecek. Bir başka kıymetli yenilik ise yemek savaşı modu olacak. Bu modlar oyunculara uzun vakitler harcatacak üzere görünüyor.

Söz konusu oyunu ve güncellemeyi PC için Epic Games Store üzerinden, PlayStation için PlayStation Store üzerinden, Xbox için Xbox Store üzerinden ve taşınabilir platformlar için App Store ile Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Oyunun fiyatsız olduğunu bir defa daha belirtelim.

Siz ne düşünüyorsunuz? Fortnite güncellemesi yapma imkanınız oldu mu? Kelam konusu oyunu oynuyor musunuz? Kelam konusu özellikleri denediniz mi? Hayvan evcilleştirme talihiniz oldu mu? Yorumlarda belirtiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz