Ana Sayfa Oyun God of War’un Yemek Kitabı Çıktı!

God of War’un Yemek Kitabı Çıktı!

0
God of War’un Yemek Kitabı Çıktı!

Son yılların en çok beklenen oyunlarından olan God of War: Ragnarök nihayet geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Kratos ve Atreus’un dokuz diyardaki heyecanlı maceralarını anlatan mitolojik imal, hem eleştirmenler hem de oyunseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Şimdi ise oyununun çıkışının gururuna yeni ve epeyce farklı bir eser piyasaya sürüldü. ABD merkezli kitap yayıncısı Insight Editions, oyundan esinlenilen bir yemek kitabı piyasaya sürdü. Yemekler her ne kadar oyunda çok öne çıkan bir ayrıntı olmasa da hayranlar, bu resmi kitapla oyunun kozmosunu çok daha farklı bir formda deneyimleyebilecek.

Kitap, dokuz diyarın lezzetlerini ve God of War evreninden birçok öyküyü içeriyor

God Of War'Un Yemek Kitabı Çıktı! - Yerli Portal

39.99 dolarlık bir fiyata sahip olan yemek kitabı, oyunseverlerin dokuz diyardaki en uygun lezzetleri tatmasını sağlamayı amaçlıyor. Oyunda da karşımıza çıkan savaş ilahı Tyr’ın bakış açısından yazılan kitap, 60’dan fazla yemek tanımının yanı sıra ikonik karakterlerin daha evvel görülmemiş çizimlerini ve God of War evreninden eşsiz hikayeleri içeriyor.

God Of War'Un Yemek Kitabı Çıktı! - Yerli Portal

Basit atıştırmalıklardan güç yemeklere kadar birçok farklı şeye yer veren eserin; detaylı anlatımıyla tüm düzeylerdeki şeflere yardımcı olacağı,hatta oyunda gördüğümüz Kratos’un ünlü mantarlı yemeğini de içerdiği aktarılıyor. Yani anlayacağınız İskandinav topraklarından ilham alan kitap, God of War: Ragnarök oyuncularının cihanı çok daha farklı bir halde deneyimlemesine imkan tanıyor.

9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation kullanıcıları için piyasaya sürülen yeni God of War oyunu, ülkemizde 799 TL’lik fiyat etiketiyle satılıyor. God of War: Ragnarök ve serinin bir evvelki oyunu ortasında yaptığımız grakfik karşılaştırması için aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz