Ana Sayfa Mobil Google Meet, Görüşmeleri Daha Eğlenceli Hale Getiriyor

Google Meet, Görüşmeleri Daha Eğlenceli Hale Getiriyor

0
Google Meet, Görüşmeleri Daha Eğlenceli Hale Getiriyor

Google, geçtiğimiz haftalarda paylaştığı duyurusunda Google Duo ve Google Meet hizmetlerinin artık tek bir çatı altında hizmet vereceğini açıklamıştı. Bu birleşmeden sonra şirket, tek bir uygulamayla üç farklı platforma rakip olmayı hedefliyordu. Artık Google Meet üzerinden hizmet verecek olan Google, bu uygulamanın daha kullanışlı hale gelmesi için yeni özellikler kullanıma sundu.

Google Meet, pek çok kullanıcının sadece toplantı yapmak ya da diğerleriyle görüşmek için kullandığı bir uygulama olarak biliniyor. Platform birbirinden farklı efekt ve eğlenceli art plana sahip olsa da çoklukla iş maksatlı kullanıldığı için bu özellikleri pek bilinmiyor. Google, platformun daha kullanışlı hale gelmesini istemiş olacak ki kullanıcıların toplantılarda daha eğlenceli vakit geçirmesi için oyundan görüntü izlemeye kadar birçok yeni özelliği kullanıcılara sundu.

Tüm iştirakçilerin etkileşime girmesi amaçlanıyor

Google Meet, Görüşmeleri Daha Eğlenceli Hale Getiriyor - Yerli Portal

Google, Meet uygulamasının daha kullanışlı ve hale gelmesi için yeni özellikler üzerinde çalışıyor. Bu özellikler ortasında ne dikkat çekenler YouTube, Spotify ve bir dizi oyunun uygulama üzerinde kullanılabilir olması oldu. Tüm toplantı iştirakçilerinin etkileşime girebilmesi hedefiyle yapılan bu canlı paylaşım özelliği sayesinde görüşmelerin daha uyumlu geçmesi bekleniyor.

Bu bilhassa kullanıcılar artık YouTube’daki görüntüleri birlikte izleyebilecek ya da Spotify’da bir oynatma listesi oluşturup, müzik dinleyebilecek. Tıpkı vakitte UNO, Kahoot gibi oyunlar da eş vakitli olarak kullanıcılar tarafından oynanabilecek.

Google’ın bu ayın sonunda taşınabilir aygıtlarda ve tabletlerde Google Duo uygulamasını Google Meet ile birleştirmesi bekleniyor. Şirket, insanların konutta, okulda ve işte rastgele bir aygıtta temas kurmasına, ortak çalışmasına ve tecrübelerini paylaşmasına yardımcı olmak için Google Meet’e daha fazla özellik getirmeye ve yatırım yapmaya devam edeceğini açıkladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz