Ana Sayfa internet Hepsiburada ‘Link Gelir’ Programını Duyuruldu

Hepsiburada ‘Link Gelir’ Programını Duyuruldu

0
Hepsiburada ‘Link Gelir’ Programını Duyuruldu

Artık dünyanın en büyük pazar yeri internettir. Bugün sokaklarda ya da AVM’lerde gördüğümüz birçok mağazanın gayesi itibar ve marka bilinirliği sağlamaktır, yarar elde etmek değil. Rekabetin asıl yaşandığı alan ise olağan ki perakende satış siteleri. 

Son aylarda bu alanda önemli bir atılım içerisine giren Hepsiburada, bireylerin oluşturdukları listeler üzerinden hepsipapel kazanabilmesini sağlayabilen özelliği Link Gelir’i duyurdu. Bu özellik sayesinde paylaştığınız listelerden alışveriş yapıldıkça, ayda 5000 TL’ye kadar hepsipapel kazanabiliyorsunuz.

Link Gelir nasıl kullanılır?

Hepsiburada 'Link Gelir' Programını Duyuruldu - Yerli Portal

  • Öncelikle bir adet Hepsiburada hesabımız olması gerekiyor. Hesabınız yoksa fiyatsız olarak bir tane açabiliyorsunuz. 
  • Seçtiğimiz eserin sayfasına gidiyoruz. Ekranda yer alan “Listeme Ekle” düğmesine basıyoruz. 
  • Ürün listemize eklenmiş oluyor. Burada istersek var olan bir listemizi kullanabiliyor, istersen yeni liste oluşturuyoruz. 
  • Listemize girdiğimizde sağ üst köşede bir paylaşma butonu var. Ona tıklayarak listemizi “Paylaşılan” haline getiriyoruz. 
  • Çıkan listeyi ister sosyal medya üzerinden paylaşıyoruz, istersek de direkt link verebiliyoruz. 
  • Listemizden alışveriş yapıldığında, alışveriş bedelinin %10’u kadar Hepsipapel kazanıyoruz. Hepsipapel de platformun kendi özel ikram parası ve alışverişlerde kullanılabiliyor. Link Gelir ile elde edilebilen aylık yarar 5000 TL’yi aşamıyor. 

Aslında pek çok alışveriş sitesinin emsal uygulamaları bulunuyor olsa da, Hepsiburada’nın şu anda verdiği ödül miktarı cazip edici duruyor. Yakın vakitte Instagram paylaşımlardan “Üstümdeki kıyafetleri Hepsiburada’dan aldım linki ekliyorum” içerikleri görmek kimseyi şaşırtmayacak üzere duruyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz