Ana Sayfa Donanım HUAWEI, yeni akıllı ofis ve ses eserlerini tanıttı

HUAWEI, yeni akıllı ofis ve ses eserlerini tanıttı

0
HUAWEI, yeni akıllı ofis ve ses eserlerini tanıttı

Huawei’nin yeni eserlerini Türkiye pazarına tanıttığı aktiflikte sahne alan Huawei Tüketici Elektroniği Kümesi Avrupa Başkanı William Tian, “Sıkı çalışmalarımız, yeni eser ve hizmetlerimizin yüksek kalitesi sayesinde 2023 yılında çok güçlü bir performans sergiledik. Türkiye, Huawei Avrupa’nın en kıymetli pazarlarından biri, 2023 gelirimiz bir evvelki yıla nazaran %25 arttı. 2024 yılında da daima olarak daha yenilikçi, yaratıcı, modaya uygun eserleri pazara sunacağız. Tüm ortaklarımıza ve medyadaki dostlarımıza içten teşekkürlerimi sunuyorum. Bu performans sizin dayanağınız olmadan mümkün olamazdı. Bize inandığınız için teşekkür ederiz” dedi.

Etkinlikte Huawei’nin yıllık muvaffakiyetini pahalandıran HUAWEI Tüketici Elektroniği Kümesi Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao, “Türkiye’de tüm şartlara karşın gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz. Geçen yıla nazaran Huawei marka bilinirliği de şiddetli piyasa şartlarına karşın tüm yıl boyunca yüzde 5 arttı. Bilgisayar kategorisinde vizyonumuz, Yüksek Performanslı Ultra İnce PC’nin Türkiye’nin 1 numaralı markası olmak. Tablet kategorisinde ise, ofis sonlarını aşarak her yerde hafif ofis vizyonunu gerçekleştirmek. Tüm bunlar bize güvenen sevgili Türk tüketicilerin yapıtı. Huawei’nin, tüketici itimadını asla sarsmayacağından emin olabilirsiniz” açıklamasında bulundu.

HUAWEI MatePad Pro 13.2

HUAWEI iş ömründe yaratıcılığı artırmak üzere tasarlanan ve farklı ofis misyonlarını yüksek performansla gerçekleştiren HUAWEI MatePad Pro 13.2 eserini ön satışa sunduğunu duyurdu. 5,5 mm kalınlığında ve 580 gram tartısındaki tablet, geniş bir esnek OLED esnek ekrana sahip. 3,4 mm’lik çerçeveleriyle %94’lük ekran-gövde oranına sahip olan eser tıpkı vakitte, şimdiye kadar üretilmiş en ince, en dar çerçeveli ve en yüksek ekran-gövde oranına sahip tablet olma özelliğine sahip. Ek olarak, MatePad’in Renk Yakalama özelliği, kullanıcıların öteki bir uygulamadan bir renk seçmesini ve direkt kullanmasını sağlıyor.

HUAWEI X-True Display ve HUAWEI SOUND teknolojileriyle desteklenen tablette, üst seviye görsel ve işitsel tecrübe ön plana çıkıyor. HUAWEI M-Pencil (3. nesil) kalem ve HUAWEI Akıllı Manyetik Klavye de bu tecrübesi ve yaratıcı çalışmaları destekliyor. M-Pencil, NearLink teknolojisi ile tablete süratle bağlanıyor. 10 binden fazla basınç algılama düzeyini destekleyen eser, yüksek bir dokunuş hassaslığına sahip. NearLink’in düşük gecikme müddeti, güçlü parazit tedbire, gerçek pozisyonlandırma, yüksek randıman, eşzamanlılık ve güvenilirlik özellikleri, M-Pencil’ın üstün performansına katkıda bulunuyor. Yeni HUAWEI Akıllı Manyetik Klavye ise gerektiğinde çıkarılabiliyor ve içerdiği tam alanlı dokunmatik yüzeyle, tabletin bir dizüstü bilgisayar üzere kullanılmasını sağlıyor.

32.999 TL fiyattan satılan MatePad Pro 13.2 yanında 3. Kuşak M-pencil ve MatePad Pro Klavye ikram ediliyor.
https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-pro-13-2/buy /

Sanatın teknolojiyle buluştuğu nokta: HUAWEI FreeClip

HUAWEI FreeClip, hareket halindeyken konforlu bir dinleme tecrübesi sağlayan C-köprüsü dizayna sahip. Aygıt, 10 binden fazla global insan kulağı verisi, mikron seviyesinde ergonomik personellik ve 25.000’den fazla güvenilirlik testi eşliğinde tasarlandı. C-köprüsü tasarımı, kulaklıklar için hem klips hem de konektör fonksiyonu görerek, kullanım konforunu ve performansı artırıyor.

FreeClip, şarj kutusuyla birlikte kullanıldığında 36 saate kadar dinlemeyi destekliyor. FreeClip ayrıyeten, kullanıcının sağ-sol kulak tanımlamasını otomatik yaparken, Yapay zeka dayanaklı ‘Crystal-Clear’ aramaları ve çift aygıt irtibatını da destekliyor. Bu özellikleri ve dizaynıyla şık bir aksesuar olarak da konumlanan eser, sık seyahat edenler ve fitness meraklıları için ülkü bir seçenek.

4.999 TL fiyattan satılan FreeClip alınırken AFC400PR koduyla birlikte 400 TL indirim sağlanıyor.

http://consumer.huawei.com/tr/headphones/freeclip/

HUAWEI MatePad Air PaperMatte

HUAWEI’in MatePad Air PaperMatte Edition tableti, 2800 x 1840 çözünürlüğe ve 144 Hz yenileme suratına sahip. Eser, PaperMatte Ekranı ile kağıt üzerine kalemle yazma tecrübesi ve kağıt gibisi bir okuma tecrübesi sunuyor.

HUAWEI MatePad Air PaperMatte, web sayfaları ve belgeler ortasında gezinirken kesintisiz görüntüleme için 144 Hz ekran yenileme suratını destekleyen birinci HUAWEI tablet. Ekranın P3 sinema seviyesindeki renk gamı, içeriklerin gerçek renkleriyle sunulmasını sağlıyor. Tablet, kullanım senaryosuna nazaran ayarlanan 30 Hz ila 144 Hz uyarlanabilir yenileme suratı aralığını destekliyor. Yenileme suratını dinamik olarak ayarlayan tablet ekranı, sürükleyici görseller ile güç verimliliği muhtaçlığını dengeliyor. Ayrıyeten, belli oyunlarda çözünürlüğü artıran ve daha yüksek yenileme süratiyle daha akıcı ve daha kararlı bir oyun tecrübesi sağlayan SuperRender oyun motoru da bulunuyor. 144 Hz HUAWEI FullView Ekran, HUAWEI M-Pencil ile meselesiz bir halde çalışarak el yazısı yahut çizim yaparken gecikmeyi neredeyse sıfıra indiriyor.

16.999 TL fiyattan satılan MatePad Air PaperMatte yanında M-pencil ve Klavye armağanı ediliyor. Ayrıyeten AMPAIRPM600PR koduyla 600 TL kupon indirimi sağlanıyor.

https://consumer.huawei.com/tr/tablets/matepad-pro-13-2/buy /

HUAWEI MateBook D16,  i9 işlemci

HUAWEI MateBook D16, 16 inç Eye Comfort ve FullView Ekranı ile geniş bir ekran alanı sunarken, ana akım 15,6 inç dizüstü bilgisayarla tıpkı tartıya sahip. Aygıtın 13. Kuşak Intel Core H serisi işlemcisi, yüksek performans gerektiren çoklu vazifelerin üstesinden çarçabuk gelebiliyor.

34.999 TL fiyatla satılan MateBook D16 i9, AMBD16I9PR1000 kupon kodu kullanılarak 1.000 TL daha ucuza alınabiliyor.

https://consumer.huawei.com/tr/laptops/matebook-d-16-2024/buy/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz