Ana Sayfa Oyun Rocksteady, Suicide Squad oyununu Joker genişlemesiyle zenginleştiriyor

Rocksteady, Suicide Squad oyununu Joker genişlemesiyle zenginleştiriyor

0
Rocksteady, Suicide Squad oyununu Joker genişlemesiyle zenginleştiriyor

Suicide Squad: Adalet Ligi’ni Öldür” oyununda, şimdi tam ayrıntıları muhakkak olmayan Joker temalı bir içerik eklenecek. Rocksteady’nin resmi Discord kanalında gerçekleşen bir soru-cevap etkinliğinde, oyunun sonrası için planlanan içerikler hakkında çeşitli hususlar tartışıldı.

Ancak en çok dikkat çeken husus, Harley Quinn’in Joker temalı bir bina önünde durduğu bir konsept sanat görselinin paylaşılması oldu. Bu bina, “The Daily Chuckle” tabelasıyla Metropolis’in Daily Bugle gazetesine bir gönderme yapıyor. Fakat, burada bir çelişki var: Arkham City oyununu oynayanlar bilir, Joker meyyit. Elbette çizgi roman dünyasında karakterlerin vefatı kalıcı olmayabilir, fakat bu durumda Joker’in nasıl geri döneceği sorusu akıllara geliyor.

Rocksteady, Suicide Squad oyununu Joker genişlemesiyle zenginleştiriyor

Miller Ross üzere daha evvel çeşitli oyunlar için gerçek sızıntılar yapmış duyumculara nazaran, bu Joker aslında Arkham oyunlarındaki tanıdığımız Joker değil. Yeniden de Joker; yalnızca farklı bir kozmostan gelen bir Joker. Bu kainatta Brainiac kazanmış ve Joker kalan son cihan olmuş. Ayrıyeten, bu yeni Joker’in oynanabilir bir karakter olarak oyuna dahil edileceği ve ana silahının bir gürz olacağı belirtiliyor.

Oyunun önizlemeleri ve alfa testini deneyimleyen oyuncuların yansıları karışık olduğundan, oyuncuların bu yeni içeriğe kadar ilgilerini koruyup koruyamayacakları merak konusu. Oyun, çıkışından sonra nasıl bir performans sergileyeceği şimdi meçhul. Marvel’s Avengers oyununun yaşadığı hayal kırıklığı da akıllarda yer edinmiş durumda. Lakin Suicide Squad: Adalet Ligi’ni Öldür, tahminen de oyun dünyasında bir dönüş yapabilir. Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz