Ana Sayfa Oyun Mortal Kombat 11 fragmanı yayınlandı!

Mortal Kombat 11 fragmanı yayınlandı!

0

{iframe}

Oyuncuların merakla beklediği ve 23 Nisan 2019‘da piyasaya çıkacak olan Mortal Kombat 11’in resmi tanıtım görüntüsü yayınlandı. Mortal Kombat 11 fragmanı ile epey kanlı olacağını gösteriyor. Şirket ayrıyeten Nintendo Switch oynanışı ile ilgili de bir görüntüyü kullanıcılara sundu. Yayınlanan görüntüler kullanıcıları daha heyecanlandıracağa benziyor.

Mortal Kombat 11 fragmanı ile heyecanlandırmaya devam ediyor!

NetherRealm Studios’un geliştirdiği Mortal Kombat 11‘de evvelden var olan karakterlerin yanında yeni karakterler de göreceğiz. NetherRealm Studios’un İdare Heyeti Lideri Shaun Himmerick, oyuna çıktıktan sonra da dayanak vereceklerini, yeni içerikler ve yeni karakterler katacaklarını belirtmişti.

Himmerick “Oyun yayınlandıktan bir kaç ay sonra eklenmesi planlanan dehşet içerikler ve karakterler var.” demişti. Buna nazaran Mortal Kombat 11 yayınladıktan bir kaç ay sonra fiyatlı olacağını kestirim ettiğimiz DLC‘ler yayınlanacak.

Ayrıca isteyen kullanıcıların DLC’leri sezon kartı şeklinde alması için Mortal Kombat 11 Premium isminde bir sürüm de olacak. Mortal Kombat 11 kelam konusu Premium paketle birlikte 23 Nisan 2019‘dan itibaren PlayStation 4, PC, Xbox One ve Nintendo Switch üzerinden yayınlanacak.

Mortal Kombat 11 Fragmanı Yayınlandı! - Yerli Portal

Oyunun konusu ise kısaca şöyle açıklanmakta. Shinnok, Cassie Cage’e yenilir ve kimi olaylar yaşanır. Raiden ele geçirdiği Elder God’a azaplar yapar. Jinsei ise yozlaşmıştır. Bu nedenle makus bir karaktere bürünen şimşek ilahının, Eartrealm ile ilgili birtakım planları vardır.

Siz ne düşünüyorsunuz? Mortal Kombat 11 fragmanı ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Oyunu satın alacak mısınız? Oyun fiyatları konusunda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz