Ana Sayfa Oyun PUBG Mobile En Karanlık Gece başladı!

PUBG Mobile En Karanlık Gece başladı!

0

{iframe}

PUBG Mobile imalcisi Tencent, oyunun yeni güncellemesini yayınladı. PUBG Mobile güncelleme ile gelecek yeniliklere yakından bakıyoruz.

PUBG Mobile güncelleme yayınlandı!

Yeni güncelleme ile birlikte birtakım değişiklikler karşımıza çıkacak. Değişiklik listesinde zombi moduna dair yenilikler de olacak.

PUBG Mobile v0.12.0 güncellemesi yayınlandı. Sohbet kısmının elden geçirileceği güncelleme ile birlikte bahar teması da oyuna gelecek. Zombie: Dark Darkest Night yani En Karanlık Gece modu güncellemenin en kıymetli yenilikleri ortasında yer alıyor. Zombie: Survive Tilt Dawn moduyla temelde benzerlik gösteren bu modda oyuncuların Erangel haritasında 30 dakika hayatta kalması gerekecek. Oyuncular zombi ordularıyla savaşmak için grup kurabilir ya da bu işi tek başına halledebilir. İki modu birbirinden ayıran en değerli özellik, Darkest Night modunda geceleri havanın zehirli olması.

Bu yeni mod, her oyuncu için pasif bir yeteneği de beraberinde getiriyor. Bu yetenekleri anlamak, bu uzun gecede hayatta kalmak için büyük ehemmiyet taşıyacak.

Zombie: Survive Tilt Dawn modu da yeni güncelleme ile elden geçiriliyor. Zombie: Survive Tilt Dawn 2.0 olarak karşımıza çıkacak olan moda RPG-7 ve Sıvı Azot Bombası silahları ekleniyor. Güncellemeyle birlikte modda zombiler çatıya ve alçak duvarlara tırmanabiliyor. Yenilikler şu formda sıralanıyor:

– Ses bombaları zombileri de etkileyecek
– Düşmanları dondurmak ve hareket suratlarını düşürmek için Sıvı Nitrojen El Bombaları eklendi
– Zıplayan zombiler ve zombi köpekler eklendi
– Birtakım zombiler artık alçak duvarlara ve tavanlara çıkabilecek
– Alev makineleri artık daha fazla ziyan verecek
– M134 tutuşu iyileştirildi
– Oyuncular kazanacakları ‘ek’lerle belli özelliklere erişecek
– Zombiler, artık ateşli silahlarla vurulduktan sonra daha yavaş hareket edecek
– Default ve Classic ses paketlerine Survive Till Dawn süratli sohbet bildirileri eklendi
– Günlük vazifeler artık Survive Till Dawn içerisinde tamamlanabilecek

Yeni güncelleme sayesinde oyuncular arkadaşlarının maçlarını takip edebilecek. Kırmızı nokta, holografik, 2x dürbün ve 3x dürbünler farklı renklerde olabileceği üzere, kırmızı noktalı amaç göstergesinin de farklı biçimleri seçilebilecek. Etkinlik modunun yerine EvoGround geldi. Survive Till Dawn artık bu modun altında yer alacak. Buraya yeni modlar gelecekte eklenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz