Ana Sayfa Mobil Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

0
Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

Realme, Malezya’da Realme 12+ 5G ve 12 Pro+ 5G akıllı telefonlarının lansman tarihini doğruladı. Daha evvel, Pro olmayan modelin tam özellik listesi bir sızıntıyla ortaya çıkmıştı. Artık ise, Realme 12+ 5G’nin Hindistan’da da piyasaya sürüleceği resmi olarak duyuruldu. Hatırlanacağı üzere, marka geçen ay ülkede Realme 12 Pro 5G serisini tanıtmıştı.

Realme Hindistan şubesi, #OneMorePlus etiketiyle X platformunda (eski ismiyle Twitter) bir tanıtım paylaştı. Şirket, yaklaşmakta olan aygıtı son paha orta segment telefon olarak tanıtıyor. Akıllı telefonun ismi açıkça belirtilmese de, Realme 12+ 5G olması bekleniyor.

Realme 12+ 5G’nin lansmanı yakında

Yakında çıkacak olan akıllı telefonun mikrositesi de Realme Hindistan’ın web sitesinde yayında. Şirket, akıllı telefon sanayisinin tarihinde görülmemiş 12 yeniliği barındırdığının doğrulandığını argüman ediyor. Listeleme, ayrıyeten deri dokulu art paneli onaylıyor ve kısımda lüks bir tasarım sunacağına dair ipuçları veriliyor. Aygıtın Realme 12 Pro 5G serisi ile tıpkı dizayna sahip olmasını bekliyoruz.

Realme 12+ 5G‘nin geri kalan ayrıntıları şimdi kapalılığını koruyor. Aygıtın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Önümüzdeki günlerde bir lansman tarihi duyurusu ve değerli özelliklerin açıklanmasını bekleyebiliriz.

Realme 12+ 5G‘nin sızdırılan özellik listesine nazaran, aygıt 120Hz yenileme suratına sahip 6.67 inç düz AMOLED bir ekranla gelecek. Rapora nazaran, akıllı telefon 50MP Sony LYT 600 ana kamera ile iki lens daha eşleştirilecek. Akıllı telefonun Dimensity 7050 işlemci tarafından güçlendirileceği ve 67W şarj takviyesine sahip 5.000mAh bir pil ünitesiyle destekleneceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz