Ana Sayfa Sinema Winnie the Pooh’un Kaygı Sinemasından Birinci Tanıtım Fragmanı

Winnie the Pooh’un Kaygı Sinemasından Birinci Tanıtım Fragmanı

0
Winnie the Pooh’un Kaygı Sinemasından Birinci Tanıtım Fragmanı

Pek çok kişinin çocukluğunda sempatik bir kahraman olarak tanıdığı Winnie the Pooh, 100 Acre Ormanı’nda yaşayan ve Christopher Robin isimli bir çocukla arkadaşlık eden bir karakterdir. Bu karakterin hakları çok uzun müddettir Disney’de olsa da, bu yıl telif haklarının mühleti dolmuş ve kamu mülkü haline gelmişti. Yani isteyen herkes Winnie the Pooh’u kullanabilecekti.

Bu durumdan faydalanan birinci isimlerden biri olan direktör Rhys Waterfield, Winnie the Pooh ve Piglett’in yer aldığı kaygı sineması Winnie the Pooh: Blood and Honey’i duyurmuştu. Sinemadan birinci tanıtım fragmanı da geldi.

Christopher Robin okumasın mı?

Fragmanda da görüldüğü üzere olayların temelinde Christopher Robin’in artık büyüyüp üniversite eğitimi için konutundan ayrılmakta olduğunu görüyoruz. Robin’in ayrılmasının akabinde insan dostlarının tesirinden uzaklaşan Winnie ve Piglett, daha yırtıcı bir yapıya bürünüyor. 

Filmin direktörü, yaptığı açıklamarda üretimin tonunun hem ana fikrin absürtlüğüne uygun hem de gerçekçi bir kaygı tecrübesi yaratmaya müsait olacağını söylüyor. Waterfield, “Böyle bir sinema yapmak istediğinizde -ki nitekim tuhaf bir konsept- hiçbir şeyin müthiş olmadığı ve gerçekte yalnızca utanç verici olduğu, aptalca olduğu bir yola girmeniz çok kolay. Biz ikisinin ortası bir şey yapmak istedik.” tabirlerini kullandı. 

Waterfield tıpkı vakitte sinemanın yapımcılığını da Scott Jeffrey ile paylaşıyor. İkilinin stüdyosu olan Jagged Edge Productions tarafından yapılan sinemanın dağıtımını ise ITN Studios üstlenecek. Sinema yılın ilerleyen devrinde vizyonda olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz