Ana Sayfa Oyun Resident Evil 4 Remake Sistem İhtiyaçları ve Fiyatı

Resident Evil 4 Remake Sistem İhtiyaçları ve Fiyatı

0
Resident Evil 4 Remake Sistem İhtiyaçları ve Fiyatı

Bir jenerasyona Resident Evil serisini sevdiren, CAPCOM’un geliştirdiği PlayStation 2’nin efsane oyunu Resident Evil 4’ün baştan yapılacağı bir müddet evvel bildiğiniz üzere duyurulmuştu ve birkaç görsel paylaşılmıştı.

Şimdi ise Resident Evil 4’ün epey heyecan verici ve tansiyon dolu bir oynanış görüntüsü yayınlandı ve oyun, Steam’de çıkış tarihi, sistem ihtiyaçları ve fiyatıyla birlikte yer aldı. Resident Evil 4 Remake oynanış görüntüsüne, sistem ihtiyaçlarına, fiyatına ve çıkış tarihine daima bir arada göz atalım.

Resident Evil 4 Remake:

Oynanış videosu
Fiyatı ve çıkış tarihi
Sistem gereksinimleri

Resident Evil 4 Remake oynanış görüntüsü: Orijinal mekanikler ve göz alıcı grafikler

Resident Evil 4 Remake oynanış görüntüsünde açıkça görülüyor ki oyunun grafikleri konusunda CAPCOM, tekrar bizleri şaşırtmayacak. Leon’un Raccoon City’deki olaylardan 6 yıl sonra liderin kaçırılan kızını Avrupa’nın virane köylerinde kurtarmasının kıssasını, arşa çıkarılmış grafikler ve çağdaşlaştırılmış oynanışla deneyimleyeceğiz. Ayrıyeten CAPCOM’un belirttiğine nazaran hikâyede de değişiklikler yapılmış.

Resident Evil 4 Remake fiyatı ve çıkış tarihi:

Resident Evil 4 Remake Sistem İhtiyaçları Ve Fiyatı - Yerli Portal

  • Resident Evil 4 Remake Standart Sürüm: 563,47 TL
  • Resident Evil 4 Remake Deluxe Sürüm: 657,53 TL

Resident Evil 4 Remake, şu an için ön siparişte ve fiyatları da aslına bakarsanız bir epey garip çünkü bu kadar küsuratlı bir fiyat pek olağan değil. Hatta bu fiyatın Steam siyasetleri baz alınarak otomatik olarak oluşturulduğu, yakın vakitte değiştirileceği de söyleniyor.

Oyun için belirlenen çıkış tarihi ise 24 Mart 2023. Muhtemelen çıkışında fiyatı, o zamanki dolar kuruna endeks ile ön sipariş fiyatıyla birebir fiyata denk gelir. Olağan ki daha ucuz olsun isteriz fakat bildiğiniz üzere, şartlar…

Resident Evil 4 Remake sistem ihtiyaçları:

Resident Evil 4 Remake Sistem İhtiyaçları Ve Fiyatı - Yerli Portal

Resident Evil 4 Remake için tavsiye edilen en az ve önerilen sistem ihtiyaçları aslında günümüzde çok güçlü sistemler değiller. Çünkü oyunun sistem ihtiyaçları, Resident Evil 3 Remake ile neredeyse birebir.

Minimum

İşletim Sistemi Windows 10 (64 bit)
İşlemci Intel Core i5-7500
RAM 8 GB
Ekran Kartı  AMD Raden RX 560 4 GB VRAM / NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4 GB VRAM

Önerilen

İşletim Sistemi Windows 10 (64 bit)
İşlemci AMD Ryzen 4 3600 / Intel Core i7 8700
RAM 16 GB
Ekran Kartı AMD Radeon RX 5700 / NVIDIA GeForce GTX 1070

Siz Resident Evil 4 Remake hakkında ne düşünüyorsunuz? Dostlar, o nostalji ateşi içinizde canlandı mı? Dilerseniz oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz