Ana Sayfa Sinema Rick and Morty’nin 6. Dönemine Orta Verildi: İşte Yeni Tarih!

Rick and Morty’nin 6. Dönemine Orta Verildi: İşte Yeni Tarih!

0
Rick and Morty’nin 6. Dönemine Orta Verildi: İşte Yeni Tarih!

İlk dönemi 2013’te çıkan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi Rick and Morty, günümüzün en tanınan üretimlerinden biri. Dünyanın en tanınan yetişkin animasyonu olarak nitelendirilen dizinin uzun müddettir beklenen altıncı sezonu ise 4 Eylül günü her hafta yeni bir kısım olmak üzere yayınlanmaya başladı.

Orijinal olarak Adult Swim’e ilişkin olan imal, ülkemizde Netflix üzerinden de izlenebiliyordu. Lakin yeni dönem, daha evvelce de olduğu üzere çabucak platforma gelmedi. Netflix, yaptığı açıklamalarda Rick and Morty’nin 6. Döneminin 1 Aralık’ta geleceğini duyurdu. Artık ise Türkiye’deki kullanıcıların heyecanla beklediği altıncı döneme orta verildiği açıklandı.

Rick and Morty 20 Kasım’da geri dönecek

Rick Sanchez ve Morty Smith’in yeni maceralarını bizlerle buluşturan altıncı dönemde şu ana kadar altı kısım yayınlandı. Altıncı kısmın akabinde ise ‘sezon arası’ verildiği duyuruldu. Adult Swim’in “Lütfen bu süreyi dönemin geri kalanına hazırlanmak için kullanın” ifadeleriyle yaptığı açıklamalarında yedinci kısmın 20 Kasım’da geleceği tabir edildi. Netflix’in daha evvelki açıklamalarını karşılaştırdığımızda da dönemin 8’inci kısmından sonra ülkemize geleceğini anlıyoruz. Dönemin 10 kısımdan oluşacağını da eklemek gerek.

Yakın vakitte Rick and Morty’nin geleceği ile ilgili de kimi kıymetli açıklamalar yapıldı. Üretimciler, hayvanları sevindirecek planlarını açıklayarak 2026 yılına kadar her yıl yeni bir dönemin yayınlanacağını duyurdu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz