Ana Sayfa Mobil Samsung Galaxy Z Fold4 ve Flip4 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Flip4 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

0
Samsung Galaxy Z Fold4 ve Flip4 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Akıllı telefon dünyasının değerli sızıntı kaynaklarından bir tanesi olan Evan Blass, Güney Koreli teknoloji devi Samsung‘la ilgili dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Şirketin, 10 Ağustos Çarşamba günü bir Galaxy Unpacked aktifliği gerçekleştireceğini söyleyen Blass, bu aktiflikle hangi eserlerin tanıtılacağını da açıkladı.

İddialara nazaran Samsung’un 10 Ağustos’ta gerçekleştireceği Galaxy Unpacked aktifliği, şirketin en yeni katlanabilir ekranlı telefonlarına mesken sahipliği yapacak. Bu bağlamda; aktiflik kapsamında Galaxy Z Flip4 ve Galaxy Z Fold4 ile tanışma imkanı yakalayacağız. Evan Blass, yaklaşmakta olan lansmanın sızdırılan bir posterini de paylaştı.

Samsung’un akıllı telefonlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung’un yaklaşan Galaxy Unpacked aktifliği için hazırlanan görsel

Samsung Galaxy Z Fold4 Ve Flip4 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı - Yerli Portal

Samsung, katlanabilir ekranlı telefonları ile ilgili rastgele bir açıklamada bulunmadı. Lakin bu akıllı telefonlarla ilgili birtakım savlar mevcut. Dal kaynaklarına nazaran Galaxy Z Flip4 de Galaxy Z Fold4 de tasarım olarak genel manada tıpkı kalacak. Bu yıl, daha çok teknik manadaki yeniliklerle karşılaşacağız üzere görünüyor.

Bazı savlara nazaran 10 Ağustos’taki Galaxy Unpacked aktifliği, sadece Galaxy Z serisine konut sahipliği yapmayacak. Argümanlara nazaran Samsung, en yeni akıllı saati Galaxy Watch 5 ve Galaxy Watch 5 Pro‘yu da 10 Ağustos’ta tanıtacak.

Samsung Galaxy Watch 5’in sızdırılan manzaraları için:

Samsung’un akıllı saatleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung Galaxy Z Flip4’ün resmi basın görselleri için:

Samsung Galaxy Z Flip3’ün neler sunduğunu merak edenlere:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz