Ana Sayfa Oyun Steam Ödeme Metotlarından BoaCompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌

Steam Ödeme Metotlarından BoaCompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌

0
Steam Ödeme Metotlarından BoaCompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌

İnternetten alışveriş yapmak, her ne kadar 2022 yılında olsak bile tekrar güvensizlikleri meydana getiriyor. Kullanıcılar, ödeyecekleri fiyat sonrasında hizmet alamamaktan epey korkuyor ve bu nedenle ne kadar emniyetli olsa bile o siteden alışveriş yapmıyor. Bugün, sizler için dünya genelinde bilinen ve en sağlam ödeme sistemlerinden bir tanesi olan BoaCompra nedir, ne işe yarar sorularını yanıtlayacağız.

Özellikle Steam üzerinden bir oyun satın alırken, BoaCompra ile kesinlikle karşılaşmışsınızdır. Bu sistem, inançlı internet alışverişi yapabilmenizde büyük bir rol oynuyor ve oyun dünyasında BoaCompra’nın ismi epeyce yaygın diyebiliriz. Sıklıkla oyun satın alıyorsanız, BoaCompra’yı zati biliyor olmalısınız. Fakat birinci defa BoaCompra’yı duyan ve kullanacak olan kullanıcılar için lafı hiç uzatmadan Steam ödeme prosedürü BoaCompra nedir, ne işe fayda sorularını yanıtlayalım.

İçindekiler

BoaCompra nedir?
BoaCompra ne işe fayda?
BoaCompra nasıl kullanılır?
BoaCompra emniyetli mi?

İlk olarak, BoaCompra aslında nedir?

Steam Ödeme Metotlarından Boacompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌ - Yerli Portal

Her şeyden evvel, BoaCompra nedir sorusunu yanıtlayalım. BoaCompra, bilhassa internetten oyun satın almak istediğinizde ödeme yapmanızı sağlayan bir ödeme sistemidir. Boacompra, bilhassa farklı ödeme metotları sayesinde tercih edilmektedir. Örneğin, BoaCompra üzerinden direkt olarak ödeme yapabilir, havale yapabilir yahut taşınabilir ödeme yapabilirsiniz. BoaCompra’yı tanınan yapan bir öbür neden ise, epeyce sık kullanılmasıdır. Bilhassa Steam platformunda sıklıkla tercih edilen bu sistem, oyuncuların daha inançlı alışveriş yapabilmesi için imkan sağlıyor.

BoaCompra ne işe fayda?

Steam Ödeme Metotlarından Boacompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌ - Yerli Portal

Gelelim bu ödeme sistemi ne işe yarıyor sorusuna. Steam üzerinden bir oyun beğenip, satın aldığınızı düşünün. Ödeme yapmak istediğinizde, karşınıza BoaCompra ödeme sistemi çıkacaktır. BoaCompra, bilhassa oyun dünyasında inançlı alışverişler yapmanızı sağlamaktadır. Ödeme yaparken, BoaCompra ile GPay ortak olarak çalışmaktadır.

BoaCompra, Mastercard’a nazaran çok daha farklı bir işleyişe sahip. Mastercard ile bir oyun satın aldığınızda, oyun direkt olarak hesabınıza geçer. Lakin BoaCompra ile satın aldığınızda ise, hayli fazla güvenlik evresinden geçeceğiniz için oyununuz direkt olarak hesabınıza geçmeyecektir. BoaCompra, süreçlerinizi daima olarak denetim ettikten sonra oyunu hesabınıza geçiriyor. Bu süreç kimi vakit birkaç dakika, kimi vakit birkaç saat ve bazen ise 1 gün bile sürebiliyor.

BoaCompra nasıl kullanılır?

Steam Ödeme Metotlarından Boacompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌ - Yerli Portal

 • Adım #1: Steam’de istediğiniz oyunu seçin
 • Adım #2: Oyunu sepete ekleyin
 • Adım #3: Kendim için yahut ikram olarak satın al butonlarından bir adedini tercih edin
 • Adım #4: Karşınıza çıkan kredi kartı bilgileri ekranından, (BoaCompra) yazan ödeme sistemlerinden bir adedini seçin
 • Adım #5: Bilgileri doldurun
 • Adım #6: Karşınıza çıkan doğrulama ve güvenlik etaplarını tamamlayın
 • Adım #7: Oyununuzun hesabınıza eklenmesini bekleyin

BoaCompra’da Visa, Mastercard, taşınabilir ödeme, İş Bankası, Akbank, Yapı Kredi, PTT olmak üzere epeyce fazla ödeme sistemi bulunuyor. Steam ödeme ekranındayken, bunlardan bir adedini seçerek kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz. Üstte da söylediğimiz üzere, ödemeleriniz BoaCompra tarafından incelendiği için oyununuz kütüphanenize biraz geç düşebilir. Şayet uzun bir müddet oyununuz eklenmez ise, BoaCompra ile irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

BoaCompra ile alışveriş yaparken, farklı bir siteye aktarılıyor olmanız size biraz korkutucu gelebilir. Fakat korkmanıza gerek yok, BoaCompra ziyadesiyle inançlı bir sistemdir.

BoaCompra emniyetli mi?

Steam Ödeme Metotlarından Boacompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌ - Yerli Portal

Gelelim en kıymetli mevzulardan bir adedine. Oyun dünyasında epeyce fazla kullanılan BoaCompra, aslında muteber mi? Evvel bir özet geçmemiz gerekirse, BoaCompra’nın emniyetli olduğunu söyleyebiliriz. Hatta, BoaCompra ile alışveriş yaparken başka ödeme metotlarına nazaran çok daha fazla güvenlik basamaklarından geçiyorsunuz. Zira BoaCompra, yaptığınız ödemeleri inceleme altına alıyor ve rastgele bir sorun olmadığını gördüğü takdirde hesabınıza oyunu ekliyor.

Eğer inançlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız, BoaCompra’yı kesinlikle tercih etmelisiniz. BoaCompra güvenliği o kadar güçlü ki, dünyanın en büyük oyun marketlerinden birisi olan Steam bile bu ödeme yolunu tercih ediyor.

İnternet üzerinden alışveriş yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Steam Ödeme Metotlarından Boacompra Nedir, Ne İşe Fayda? ‌ - Yerli Portal

 • Ödeme yapacağınız sitenin emniyetli olduğundan emin olmanız gerekiyor.
 • Aldığınız eser hakkında yorumları, geri dönüşleri okuyarak eserin doğruluğundan emin olmanız gerekiyor.
 • BoaCompra üzere, inançlı ödeme formüllerini tercih etmeniz gerekiyor.
 • 3D ödeme metodu bulunan siteleri tercih etmelisiniz
 • Mesafeli Satış Kontratı üzere mukaveleleri kesinlikle okumuş olmalısınız.

Sizler için BoaCompra nedir, ne işe yarar üzere kıymetli soruları yanıtladık. Steam üzere büyük platformların tercih ettiği bu ödeme sistemi, şu an dünya genelinde en inançlı sistemlerden bir adedidir. İnançlı olmasıyla birlikte, birden fazla ödeme seçeneği sunuyor olması da BoaCompra’yı bir adım öne taşıyan ayrıntılardan bir tanesi diyebiliriz. Şayet Steam’ı yeni kullanmaya başlıyor ve birinci oyununuzu satın alıyorsanız, BoaCompra’yı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizler daha evvel BoaCompra kullandıınz mı? Kullandıysanız, tecrübelerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz