Ana Sayfa Oyun Sürpriz Bir Minecraft Oyunu Geliyor Olabilir

Sürpriz Bir Minecraft Oyunu Geliyor Olabilir

0
Sürpriz Bir Minecraft Oyunu Geliyor Olabilir

Son yılların en tanınan oyunlarından biri olan Minecraft evreninin ortaya çıkışına ve genişlemesine daima birlikte şahit olmuştuk. Cihan gitgide genişlerken ana oyuna ek olarak Mojang Studios bizlere Minecraft Dungeons üzere yeni üretimler da sunmuştu. Yakın gelecekte de Minecraft Legends’ın geleceğini biliyoruz. 

Her ne kadar oyuncuların gözü kulağı bir yandan 2023 tarihli Minecraft Legends adlı üretimde olsa da gelecek olan tek yeni üretim bu olmayabilir. En azından daha evvel de oyun kesiminden pek çok kıymetli kapalı bilgiyi paylaşan Jez Corden’a nazaran durum bu. 

Mojang’dan sürpriz bir oyun gelebilir

Sürpriz Bir Minecraft Oyunu Geliyor Olabilir - Yerli Portal

The Xbox Two Podcast isimli bir podcast programı yapan Corden, bu programda yaptığı açıklamada Legends ya da Dungeons’tan farklı bir Minecraft oyununun geliştirilme sürecinin başladığını söyledi. Öte yandan bu gizemli oyun hakkındaki bilgilerimiz şimdilik bu kadarla kısıtlı üzere gözüküyor. Oyunun değil ne vakit açıklanacağı, türünün ne olduğu ya da nasıl isimlendirileceği bile şu an için aşikâr değil. 

Yeni Minecraft oyunu şayet yakın vakitte açıklanacaksa bu, 15 Ekim tarihinde yapılacak olan Minecraft Live etkinliğinde gerçekleştirilebilir. Corden’ın açıklamalarında tez ettiği üzere oyunun geliştirilmesi sürecinde şimdi çok erken basamaklarda olunması durumunda ise açıklama için şimdi hayli erken diyebiliriz.

Sizce bir sonraki Minecraft oyununun ismi ve tipi ne olacak?  Bir sonraki Minecraft oyunu için heyecanlı mısınız? Yorumlarınızı bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz